Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Würzburg
  • Kod pocztowy: 97674
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna ma 80 lat , choroba parkinsona spowodowała u niej poważne ograniczenia ruchowe. Nie jest w stanie samodzielnie się poruszać. Do pokonania krótkich dystansów służy jej rolator, laska oraz wózek inwalidzki. Sporym utrudnieniem w domu jest spora ilość progów między pomieszczeniami. W łazience zamontowane zostały specjalne uchwyty. Do toalety wystarczy zawieźć podopieczną na wózku , nie trzeba jej pomagać przy korzystaniu. Profilaktycznie nosi wkładki. W porannej i wieczornej toalecie wymaga niewielkiej pomocy przy ubieraniu i rozbieraniu oraz gdy ma ochotę na prysznic. Poza tym jest w niezłej formie, nie ma problemów z pamięcią, słuchem i wzrokiem. W domku jest pies – staruszek, który traktowany jest prawie jak członek rodziny. Też wymaga „opieki”, trzeba go nakarmić, ogarnąć rano kuchnię – niestety czasami narozrabia.

Podopieczna jest wdową, niedawno straciła swojego męża. Jest osobą spokojną, serdeczną i towarzyską -wymaga uwagi.

Czasami do pomocy w ogarnięciu domu przychodzi sprzątaczka . Poza tym opiekun, gotuje, robi zakupy.

Do dyspozycji opiekunki na pierwszym piętrze jest pokój z dostępem do własnej łazienki i toalety.

Czas wolny codziennie dwie godziny oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny. Internet jest bezprzewodowy. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

To zlecenie dla osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego.

Czas trwania kontraktu : 31.03 do 20.05.2019

Würzburg, stawka netto za cały kontrakt 2580 EUR

Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 520 47 18 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6238.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork