Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1500 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bochum
  • Kod pocztowy: 44795
  • Długość zlecenia: 6 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna ma 79 lat,  choruje na Alzheimera i demencję. Jest raczej spokojna i wyciszona, dzięki odpowiednio dobranym lekom. Nie przejawia agresji fizycznej, jedynie gdy jest zniecierpliwiona może jej się „wyrwać” nieprzyjemne słowo. Każdego dnia przekłada różne przedmioty, zapomina, co gdzie odłożyła. Cały czas szuka sobie zajęć, jest aktywna. To typowe zachowania związane ze schorzeniami, które pani dokuczają. Seniorka jest w dobrej kondycji fizycznej. Jej mąż również. Starszy pan nie wymaga opieki. Na tym zleceniu główną uwagę poświęca się podopiecznej, a 83-latek stara się w miarę możliwości wspierać opiekunkę/opiekuna w jej/jego codziennych obowiązkach.

Wsparciem i pomocą służy również najbliższa rodzina małżeństwa. Córki szybko reagują, gdy trzeba rozwiązać jakiś problem, zorganizować sprzęty lub inne rzeczy, które ułatwią codzienne funkcjonowanie rodziców oraz zadania opiekunki/opiekuna. Profesjonalna relacja i ścisła współpraca opiekunki/opiekuna z rodziną jest bardzo pozytywnym punktem tego zlecenia.

Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Opiekunka/opiekun ma do swojej dyspozycji osobny pokój i łazienkę z toaletą. Bezprzewodowy dostęp do Internetu. Gwarantowany, dobrze zorganizowany czas wolny. Sklepy w pieszym zasięgu. Samochód z automatyczną skrzynią biegów, który usprawni większe zakupy.

Od opiekunki/opiekuna oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami z Alzheimerem i demencją. Mile widziana serdeczna, spokojna i cierpliwa osoba. Sporym atutem będą również zdolności kulinarne.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6439.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork