Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1500 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Wiesbaden
  • Kod pocztowy: 65193
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Sprawujemy opiekę nad 94-letnią panią, która choruje na artrozę i osłabienie mięśnia sercowego. Porusza się za pomocą laski spacerowej, jej chód jest nieco chwiejny. Szczególnie na zewnątrz korzysta ze wsparcia laski lub asekuracji drugiej osoby, bo nie czuje się zbyt pewnie. Dużo swobodniej porusza się po domu. Gdy wstaje z łóżka lub fotela należy jej podać rękę i podtrzymać, aby uniknąć upadku. Starsza pani bardzo lubi dbać o higienę i o swój wygląd zewnętrzny. Wymaga pomocy podczas mycia, zabiegów pielęgnacyjnych i przebierania się. Profilaktycznie nosi wkładki higieniczne. Z toalety korzysta samodzielnie. Na zleceniu nie ma pracy nocnej. Nawet, gdy podopieczna wstaje w nocy, nie woła opiekuna. Seniorka nie stosuje żadnej specjalnej diety, jednak preferuje świeżą, lekką i zdrową kuchnię.

Starsza pani ma różne zainteresowania i hobby. Lubi czytać, przebywać w ogrodzie, spacerować, prowadzić rozmowy i gotować. Opiekun towarzyszy seniorce podczas wizyt u lekarzy, gdy załatwia różne swoje sprawy na mieście, gdy ma termin u fryzjera, podczas wyjść do restauracji.

Opiekun mieszka wraz z podopieczną w domu jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Do swojej dyspozycji ma osobny, umeblowany pokój z dostępem do Internetu. W domu jest również osobna łazienka i osobna toaleta dla opiekunki. Czas wolny jest dobrze uregulowany. Jest codzienna przerwa popołudniowa od 14:00 – 16:00. Dodatkowy czas wolny 2 razy w tygodniu po 4 godziny. Więcej szczegółów dotyczących przerw najlepiej omówić na miejscu z córką podopiecznej.

Od opiekunki/opiekuna oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. Mile widziane zdolności kulinarne.

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-swiateczna-w-carework-proste-zasady/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6480.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork