Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Delbrück
  • Kod pocztowy: 33129
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Oferta pracy na umowę zlecenia dla cierpliwej, niepalącej opiekunki. Zlecenie na wsi, gospodarstwo rolne, cisza i spokój. Rower do dyspozycji, ładne trasy rowerowe. Jest dostęp do Internetu, osobny pokój. W domu nie ma osób palących papierosy.

Podopieczna ma 89 lat, porusza się po domu samodzielnie, poza domem z rolatorkiem. Sama korzysta z ubikacji, potrzebuje niewielkie pomocy przy myciu i ubieraniu. Główna dolegliwość to zaawansowane problemy z pamięcią, postępująca demencja starcza. Starsza pani nie przejawia agresji. Potrzebuje głównie nadzoru (budzi się nieraz w nocy, wędruje po domu,  trwa dopasowywanie leków nasennych).

Rodzina mieszka w tym samym domu, prowadzi osobne gospodarstwo domowe, nie oczekuje od opiekunki żadnych czynności na swoją rzecz, chcą tylko aby zajmować się mamą i jej potrzebami.

Starsza pani 2x w tygodniu jeździ od 8 do 16 do domu dziennej opieki (Tagespflege), można się odprężyć i wypocząć.

Na miejscu nie ma sklepów, zakupy robi rodzina wg. listy sporządzonej przez opiekunkę.

Obecna opiekunka kończy kontrakt 25 listopada i chce wrócić po 2 miesiącach.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5072.

Powrót do ofert pracy