Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1450 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Esslingen
  • Kod pocztowy: 73732
  • Długość zlecenia: od 4 do 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznego.

Praca w domowej opiece na wakacje u podopiecznego bez demencji. Pan jest po wylewie ale zachował sprawność fizyczną, porusza się samodzielnie lub przy gorszym samopoczuciu z balkonikiem. Samodzielnie korzysta z ubikacji, nosi wkładki tylko na wszelki wypadek. Dobrze widzi, dobrze słyszy (ma dopiero 74 lata). Na skutek wylewu ma okresy pobudzenia, jest wtedy ze wszystkiego niezadowolony, staje się kłótliwy i uparty. Z podopiecznym często chodzi się na zakupy, do lekarza, na masaże, do fryzjera itp. Nie ma bardzo regularnego planu dnia. Mało się gotuje, podopieczny lubi robić to sam, obiady z półproduktów. Opiekunce praktycznie odpada gotowanie. Najbardziej stałą pozycją tygodnia są środy – podopieczny do 15.30 jest w Tagsepflege, można dłużej wypocząć.

Informacje organizacyjne.

To jest dom jednorodzinny, na parterze mieszka córka podopiecznego ze swoją rodziną (całkowicie oddzielne gospodarstwo domowe). Na piętrze starszego pana pomieszkuje jego przyjaciółka, przesympatyczna i bardzo pomocna, młoda osoba.

Pokój dla opiekunki dobrze wyposażony, jest TV, dostęp do Internetu przez WiFi (miejscami słaby zasięg).

Dom położony jest w taki sposób, że aby dojść gdziekolwiek trzeba pokonać w sumie ok. 90 schodów, a więc oferta raczej dla aktywnej opiekunki. Posiadanie prawa jazdy z praktyką znacznie ułatwia i załatwianie spraw i organizację czasu wolnego.

Warunki rekrutacyjne.

Oferta na pobyt od 30 czerwca – na jak długo – do uzgodnienia. Standardowe miesięczne wynagrodzenie wynosi 1450 euro, do tego premia letnia za pracę w opiece na wakacje do kwoty 150 euro, w zależności od terminu pobytu (sprawdź warunki uzyskania premii). Dobra znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy.

Oferta dobra jako praca w opiece na wakacje dla tych osób, które chcą poćwiczyć aktywnie komunikację w języku niemieckim i lubią aktywnie spędzać czas.

Dodatkowe informacje dla kandydatów.

Osoby zainteresowane, które mają dodatkowe pytania o to miejsce pracy, prosimy o telefon lub SMS pod nr 696 814 159 (Pani Ada, pon-pt 9-15) lub przez formularz kontaktowy

Zdecydowanych na udział w rekrutacji zapraszamy również do wypełnienia formularza zgłoszeniowego poniżej:

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7129.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork