Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Jever
  • Kod pocztowy: 26441
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opiekujemy się małżeństwem

Podopieczny ma poważne problemy z poruszaniem się. Większość czasu spędza w łóżku. Opiekunka/opiekun wykonuje transfer, gdy starszy pan zasiada do stołu, aby spożyć posiłek oraz gdy chce skorzystać z toalety. Przy wzroście 170 cm waży 70 kg. Ma założony cewnik i nie musi nosić pieluszek. Senior nie ma problemów ze słuchem i porozumiewaniem się. Jest w pełni sprawny psychicznie. Mile widziana/y opiekunka/opiekun, która/y ma doświadczenie w aktywizacji podopiecznych. Głównym celem na tym zleceniu jest „postawienie seniora na nogi”.

Podopieczna choruje na demencję w początkowym stadium i ma problemy z nadciśnieniem. Jest jednak jeszcze w pełni samodzielna pod względem wykonywania higieny osobistej, zmiany wkładek higienicznych, przebierania się itp. Wymaga wsparcia przy prowadzeniu gospodarstwa domowego – przyrządzaniu posiłków, organizacji zakupów, sprzątaniu, praniu i innych obowiązkach.

Małżeństwo mieszka w domku jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Dla opiekuna/opiekunki przygotowano osobny, umeblowany pokój z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Jest osobna toaleta i łazienka do dyspozycji opiekunki/opiekuna. Sklepy są w pieszym zasięgu. Na miejscu jest również rower.

Od opiekunki/opiekuna oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w prowadzeniu transferu podopiecznych. Poszukujemy osoby, która nie pali papierosów.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 012 659 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6732.

Powrót do ofert pracy