Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1500 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: München
  • Kod pocztowy: 81479
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Naszym podopiecznym jest 92-letni Pan Profesor. Mężczyzna cierpi na demencję w zaawansowanym stadium. Nie porusza się samodzielnie. Najwięcej czasu spędza leżąc w łóżku lub siedząc na wózku inwalidzkim. Trzy razy w ciągu dnia przychodzą służby medyczne, przejmują poranną toaletę, zmianę pieluchomajtek oraz transferują podopiecznego na wózek. Opiekunka wykonuje transfer głównie po przerwie poobiedniej i gdy zachodzi konieczność podniesienia starszego Pana (ma 172 cm wzrostu i waży 70 kg). Do transferu podopiecznego wykorzystuje się specjalny podnośnik z chustą. Pan nie kontroluje swoich potrzeb fizjologicznych i nosi pieluchomajtki. Z reguły spokojnie przesypia noce i nie budzi opiekunki.

Choroba podopiecznego mocno ograniczyła jego zdolność porozumiewania się. Często potrafi wypowiedzieć tylko pojedyncze słowa. Potwierdzić lub zaprzeczyć. Ponadto starszy Pan ma problemy z przełykaniem. Podawane posiłki należy drobno kroić lub rozdrabniać za pomocą blendera. Opiekunka karmi podopiecznego i zwraca uwagę na to, aby przyjmował dostateczną ilość płynów.

Podopieczny jest spokojną, cierpliwą i miłą osobą. Lubi, gdy opiekunka śpiewa mu piosenki. Przy ładnej pogodzie lubi spacery na wózku.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na miejscu

Opiekunka mieszka wraz z podopiecznym w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego. Ma do dyspozycji własny, umeblowany (łóżko, fotel, szafa, biurko, telewizor) pokój z dostępem do Internetu. Dom i wyposażenie są starego typu.

Można również korzystać z telefonu – tanie połączenia na numery stacjonarne do Polski. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Córka starszego Pana mieszka w tym samym domu, na pierwszym piętrze.  Córka często zagląda to taty, spędza przy nim dużo czasu. Jest to miejsce pracy w którym trzeba potrafić ułożyć sobie współpracę z rodziną podopiecznego.

Codzienna przerwa popołudniowa trwa od około 13:00 do 15:30. Dodatkowo 8 godzin w tygodniu na odpoczynek. Dzielnica Monachium to Obersendling, dojazd U-Bahn lub S-Bahn do ścisłego centrum miasta, trwa ok. 30 min.

Sklepy są również w pobliżu. Mniejsze sprawunki organizuje opiekunka. Rodzina pomaga z cięższymi zakupami.

W domu podopiecznego nie można palić papierosów.

Obecna na miejscu zmienniczka wprowadzi w obowiązki.

Wymagania wobec opiekunki

Poszukujemy opiekunki, która dobrze porozumiewa się w języku niemieckim. Mile widziana doświadczona osoba, która potrafi wykonywać transfer za pomocą podnośnika.

Możliwe jest uzyskanie dodatkowych informacji przed podjęciem decyzji w rozmowie telefonicznej z obecną opiekunką. Dodatkowych informacji udziela również telefonicznie i osobiście Pani Agnieszka z Oddziału Poznań – tel.  666018151, Poznań, ul Głogowska 84 (najlepiej w godz. 10-14)  Zapraszamy również do innych oddziałów – wszędzie mamy bardzo kompetentny personel! Premia letnia – sprawdź jak ją otrzymać!

Można skorzystać również z formularza zgłoszeniowego poniżej:


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5043.

Powrót do ofert pracy