Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Donzdorf
  • Kod pocztowy: 73072
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Szukamy zmiennika na okres mniej więcej jednego miesiąca do pracy w okolicy Göppingen. Nasz podopieczny to 80-letni pan ze średnio zaawansowaną demencją i polineuropatią. Jak informuje zmiennik, pan porusza się po domu niepewnie ale ma jeszcze trochę własnej siły, poza domem raczej na wózku inwalidzkim (chętnie przebywa na spacerach). Nie sprawia kłopotów przy codziennym myciu, wykonuje pod nadzorem wiele czynności samodzielnie. Kontroluje potrzeby fizjologiczne. Ma problemy z wyraźnym mówieniem i posługuje się dialektem. Nie przejawia agresji. Posiłki spożywa samodzielnie, trzeba tylko pilnować aby zjadł i wypił odpowiednie ilości. Na noc otrzymuje leki nasenne,  jednak zdarza się, że się obudzi i woła opiekuna. Nie jest to regularnie w każdą noc ale się zdarza. Można spokojnie odespać w ciągu dnia.

Żona podopiecznego jest sympatyczną, relatywnie młodą, energiczną  osobą z umiejętnościami dobrego ułożenia współpracy. Cieszy się z każdej pomocy.

Warunki bytowe – ładny pokój w bungalow z osobnym wejściem i sanitariatami, wyposażony w niezbędne sprzęty, Internet przez WiFi.

Zakupy robi małżonka samochodem. Po uzupełnienie bieżących braków w zaopatrzeniu można pójść pieszo – sklepy są blisko.  Większe prace porządkowe w domu wykonuje pomoc domowa, opiekun w porozumieniu z żoną zajmuje się codziennym utrzymaniem ładu i porządku w domu. Zlecenie raczej nie dla osób z alergią na sierść psa, papugi i nikotynę.

Nie jest wymagane prawo jazdy, mile widziana umiejętność pomocy w gotowaniu ale nie trzeba być mistrzem kucharskim. Zmiennik uważa, że podstawą współpracy jest dobra znajomość języka niemieckiego. Ułatwia to i kontakt z podopiecznym (dialekt, niewyraźna mowa) jak i ułożenie relacji z małżonką i pomocą domową.

Zmiennik chętnie wróci na to zlecenie po około 30-dniowej przerwie – szczegółowe terminy do uzgodnienia.

Szukamy zmiennika  – kogoś o podobnej osobowości –  sympatycznej, otwartej osoby, która potrafi okazać cierpliwość chorym na demencję, szanuje dobre relacje w miejscu pracy.

Chętnie udzielimy szerszych informacji również osobiście. Poznań, Legnica, Łódź, Gliwice, Leszno, Wschowa – zapraszamy na kawę do naszych biur 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6912.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork