Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Denkendorf
  • Kod pocztowy: 73770
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna choruje na demencję. Potrzebuje opiekunki/opiekuna, który zaakceptuje jej wybory i pozwoli jej na większą swobodę. Pani nie chce być „ubezwłasnowolniona”. Chce sama decydować w co się np. ubierze. Opiekunka powinna dopilnować, pomóc starszej Pani w bieżących czynnościach. W porannej i wieczornej toalecie, gdzie od zmienniczki wiemy, że seniorka niechętnie się myje. Pani nie nosi pieluszek . Korzysta samodzielnie z toalety jednak warto zajrzeć do niej i sprawdzić czy zadbała o higienę intymną , czy dobrze się ubrała. Trochę niepewnie się porusza dlatego często korzysta z rolatorka. Przy siadaniu i wstawaniu wystarczy podać rękę – nie ma dźwigania. Dwukrotnie w ciągu dnia przychodzą służby medyczne w celu podania lekarstw. Seniorka samodzielnie spożywa wszystkie posiłki, opiekun powinien dopilnować ilość przyjmowanych napojów (herbata, kawa, woda, soki). Ze względu na demencję ma lepsze i gorsze dni. Trzeba do starszej Pani mówić, spokojnie, wyraźnie i powoli. Nie lubi osób dominujących i chaotycznych. Lubi poczytać, pospacerować lub wyjść do restauracji.

Warunki bytowe

Dla opiekunki został przygotowany pokój z wyjściem na balkon. W pokoju jest łóżko, kanapa i telewizor.  Toaleta i łazienka są wspólne. W łazience są dwie umywalki i szafki, opiekunka ma jedną połowę dla siebie. Internet jest bezprzewodowy.

Czas wolny codziennie od 12.00 do 14.00. Papierosy można palić na zewnątrz domu. Sklepy są nieopodal, można pojechać samochodem.

Od opiekunki/opiekuna oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy.

praca dla opiekunek w Niemczech

Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7086.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork