Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Köln
  • Kod pocztowy: 51109
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobiety
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nasze podopieczne

Sprawujemy opiekę nad siostrami. Młodsza ma 87 lat i wymaga większego wsparcia opiekunki. Należy pomagać jej podczas codziennej higieny ciała, ubierania, rozbierania. Porusza się za pomocą chodzika. Zdarza się, że wstaje w nocy i musi skorzystać z toalety. Wymaga wtedy pomocy ze strony opiekunki. Mimo, że zakłada na noc pieluszkomajtki, po prostu wstaje z przyzwyczajenia, zapomina, że nosi pieluszkę. Choruje na demencję w łagodnym początkowym stadium, ma problemy z pamięcią, miewa stany depresyjne. Jej chód jest chwiejny i niepewny.

Starsza siostra ma 91 lat i jest bardziej sprawna i samodzielna. Nie wymaga szczególnej opieki.

Dzień pracy na zleceniu mija bardzo spokojnie. Do ulubionych zajęć sióstr należy prowadzenie rozmów i oglądanie telewizji. Lubią też przebywać w ogrodzie i spacerować nad oczko wodne, gdzie karmią razem rybki. W ciągu dnia dużo czasu spędzają razem, dlatego nie wymagają ciągłej uwagi opiekunki.

Starsze panie mieszkają w domku jednorodzinnym z ogrodem. Dla opiekunki przygotowano osobny pokój. Jest też osobna toaleta. Jedynie łazienka – do wspólnego użytku. Na zleceniu nie ma stałego dostępu do Internetu, istnieje jednak możliwość organizacji Sticka dla opiekunki.

Podopieczne nie wymagają stałej obecności opiekuna w domu. Mogą zostać same podczas przerw opiekuna. Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można wybrać się pieszo. Raz w tygodniu w domu podopiecznych pojawia się sprzątaczka.

Wymagania dotyczące kandydatów

Od opiekuna wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz zdolności kulinarnych. Mile widziana spokojna, cierpliwa i serdeczna osoba.

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-swiateczna-w-carework-proste-zasady/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6484.

Powrót do ofert pracy