Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Langenberg
  • Kod pocztowy: 33449
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Opiekujemy się małżeństwem. Podopieczna choruje na demencję, artrozę oraz nadciśnienie tętnicze. Gdy ma słabszy dzień potrzebuje wsparcia podczas porannej i wieczornej toalety oraz gdy bierze prysznic. Opiekunka pomaga jej się również ubrać. Seniorka stara się jednak zachować samodzielność i do pewnego stopnia próbuje wykonywać czynności związane z higieną osobistą sama. Ze względu na osłabienie starcze oraz niepewny chód porusza się w domu o kulach. Na zewnątrz, szczególnie podczas popołudniowych spacerów wykorzystuje swój wózek inwalidzki. Starsza Pani samodzielnie korzysta z toalety, tylko na wszelki wypadek nosi wkładki. Podopieczna nie ma problemów ze słuchem, wzrokiem i komunikacją. Do jej ulubionych zajęć należy oglądanie telewizji, czytanie, granie w gry planszowe oraz spacerowanie. Mąż podopiecznej  jest sprawny umysłowo. Ma natomiast problemy z poruszaniem się, korzysta z pomocy laski spacerowej i miewa duszności. Ze względu na mało aktywny tryb życia pojawiły się u niego rany na pośladkach. Opatrunki zmieniają służby medyczne, które pojawiają się w domu podopiecznych. Starszy Pan ma założony cewnik. Do zadań opiekunki należy kontrolowanie i opróżnianie woreczka cewnikowego. Podobnie jak w przypadku seniorki, nosi wkładki dla bezpieczeństwa. Opiekunka pomaga mu w zadbaniu o higienę intymną po skorzystaniu z toalety. Podopieczni są bardzo spokojnymi i sympatycznymi ludźmi. Nie wymagają ciągłej uwagi opiekunki. Nie absorbują swoją osobą.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy

Opiekunka mieszka w domu podopiecznych. Jest to dom jednorodzinny. Do swojej dyspozycji ma pokój z dostępem do Internetu i TV. Z łazienki korzystają wszyscy domownicy. Osobna toaleta dla opiekunki. Codzienna przerwa popołudniowa trwa od 13:00 – 15:00. Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można wybrać się na rowerze lub pojechać samochodem. Mile widziana opiekunka z prawem jazdy. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Wymagania wobec opiekunki.

Od opiekunki wymagamy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami z demencją. Mile widziana otwarta, empatyczna i asertywna osoba.

Premia wakacyjna

Jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 14 września, dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje! Jeśli przepracujesz 50 dni, to otrzymasz aż 150 EUR !

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/nawet-150-euro-netto-premii-za-wakacje/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3149.

Powrót do ofert pracy