Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1170 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Denkendorf
  • Kod pocztowy: 73770
  • Długość zlecenia: 4-6 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy?

Opiekujemy się małżeństwem. Podopieczny i podopieczna są równolatkami – oboje mają 92 lata. Tylko Pan wymaga opieki. Jest po operacji wszczepienia rozrusznika serca i choruje na demencję. Ma również problemy z mobilnością – jego chód jest trochę chwiejny, porusza się niepewnie. Korzysta z pomocy chodzika. Podczas porannej i wieczornej toalety oraz kąpieli wspiera go opiekunka. Przed i po skorzystaniu z toalety należy mu również pomóc rozebrać i ubrać się. Profilaktycznie stosuje się wkładki dla osób, które mają problem z nietrzymaniem moczu.

Starsza Pani jest w dużo lepszej formie fizycznej i psychicznej. Ma problemy z kręgosłupem i bólami stawów, które są związane z osteoporozą. Jednak to ona w głównej mierze zajmuje się mężem. Opiekunka wspiera ją zarówno w obowiązkach związanych z pielęgnacją starszego Pana, jak i wszelkich czynnościach obejmujących prowadzenie gospodarstwa domowego – pranie, prasowanie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.

Podopieczny waży 85kg i ma 175cm wzrostu, podopieczna jest drobnej budowy ciała – waży 48kg i ma 155cm wzrostu.

Małżeństwo lubi spotykać się z przyjaciółmi i znajomymi oraz chętnie przyjmuje gości. W wolnych chwilach spacerują, oglądają telewizję lub prowadzą rozmowy na różne tematy.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na miejscu

Opiekunka mieszka wraz z podopiecznymi w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego. Ma do swojej dyspozycji umeblowany pokój. Toaleta i łazienka jest wspólna. Sklepy są w pobliżu. Na bieżące zakupy można bez problemów wybrać się pieszo. Mieszkanie na poddaszu należy do córki podopiecznych. Rodzina jest bardzo pomocna i stara się wspierać opiekunkę w codziennych obowiązkach.

Codzienna przerwa popołudniowa trwa od 13:00 do 15:00. Dodatkowo dwa razy w tygodniu dłuższy czas wolny.

Oczekiwania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz zdolności kulinarnych. Mile widziana cierpliwa i wyrozumiała osoba. Poszukujemy opiekunki, która nie pali papierosów.

 Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 31 sierpnia, a dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje!

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5473.

Powrót do ofert pracy