Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Warstein/Hirschberg
  • Kod pocztowy: 59581
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy?

Opiekujemy się 87-letnią Panią, która choruje na cukrzycę i zwyrodnienie stawów. Podopieczna ma również problemy z poruszaniem się – jest po operacji wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego (obie nogi) oraz sztucznego stawu kolanowego (lewe kolano). Starsza pani waży około 80kg i ma 160cm wzrostu. Po domu porusza się za pomocą chodzika, a na spacery wybiera się na wózku inwalidzkim z silniczkiem. Starszej pani nie trzeba transferować. Wymaga jedynie wsparcia i asekuracji, wystarczy podać jej rękę i podtrzymać. Ważną kwestią jest poprawa mobilności podopiecznej. Opiekunka powinna motywować seniorkę do codziennych spacerów i ćwiczeń.

Czynności związane z poranną toaletą przejmują niemieckie służby medyczne, które pojawiają się każdego dnia rano.

Praca nocna na tym zleceniu nie jest uciążliwa. Seniorka zazwyczaj jeden raz w nocy budzi się ze snu i korzysta z toalety. Zdarza się, że przesypia spokojnie całą noc i nie wymaga pomocy opiekunki.

Podopieczna jest bardzo spokojną, miłą i serdeczną osobą. Ma wiele zainteresowań. Lubi rozmowy, czytanie książek, obserwowanie ptaków, kontakty z rodziną i przyjaciółmi oraz oglądanie telewizji.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w domu jednorodzinnym. Ma do swojej dyspozycji dwa umeblowane pokoje z dostępem do Internetu oraz osobnym wejściem i tarasem. Jest też osobna łazienka i toaleta.

Codzienna przerwa popołudniowa trwa w godzinach drzemki podopiecznej. Można spokojnie opuścić dom i udać się na spacer po malowniczej okolicy.

Dłuższy czas wolny można omówić z synem lub córką podopiecznej, którzy chętnie przejmują opiekę nad matką, gdy opiekunka chce wypocząć. Przejmują oni również obowiązki związane z robieniem zakupów, ponieważ sklepy są nieco oddalone od domu. Opiekunka posiadająca prawo jazdy może przejąć ten obowiązek – na miejscu jest samochód.

Wymagania wobec opiekunki

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego. Mile widziana osoba posiadająca czynne prawo jazdy. To zlecenie dla osoby niepalącej papierosy.

Premia Świąteczna !

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto.

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5713.

Powrót do ofert pracy