Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1280 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Neckarwestheim
  • Kod pocztowy: 74382
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy?

Opiekujemy się 91-letnią panią, która choruje na niewydolność serca. Występują u niej chroniczne bóle związane z artrozą. Po wszczepieniu sztucznych bioder i kolana pojawiły się również trudności z mobilnością.  Starsza pani waży 60 kg i ma 155 cm wzrostu. W domu znajdują się niezbędne sprzęty, które ułatwiają pracę na miejscu – krzesełko schodowe dla niepełnosprawnych, łóżko rehabilitacyjne, chodzik, krzesełko toaletowe, wózek inwalidzki z silniczkiem i podnośnik wannowy.

Opiekunka dba o higienę osobistą podopiecznej, pomaga jej podczas ubierania i przebierania się. Kontroluje również wymianę pieluszko-majtek i przypomina seniorce o korzystaniu z toalety. Wspiera ją w różnych codziennych czynnościach. Służby medyczne przejmują obowiązki związane z zakładaniem pończoch uciskowych.

Do ulubionych zajęć seniorki należy oglądanie telewizji, czytanie gazet i książek oraz przyjmowanie gości. Jest sympatyczną i towarzyską osobą.

Warunki mieszkaniowe oraz organizacja pracy na zleceniu

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w jej domku jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Sklepy są w pieszym zasięgu.

Czas wolny najlepiej omówić po przyjeździe na miejsce z rodziną seniorki. Podopieczna nie wymaga stałej obecności opiekunki w domu. W czasie przerw może zostać sama, bez opieki.

W domu podopiecznej mieszka również jej syn, który jest całkowicie samodzielny i nie wymaga żadnej pomocy ze strony opiekunki. Jest osobą aktywną zawodowo. Większość czasu spędza poza domem. Córka starszej pani mieszka również w pobliżu.

Podopieczna posiada dwa koty. Mile widziana osoba, która lubi zwierzęta i chętnie przejmie opiekę nad pupilami seniorki. Koty przebywają w domu i na zewnątrz.

Papierosy można palić poza domem.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Poszukujemy sympatycznej i cierpliwej osoby. Mile widziane zdolności kulinarne oraz zamiłowanie do pieczenia ciast.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 008 434 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5971.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork