Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1180 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70195
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Opiekujemy się 89-letnią Seniorką, która cierpi na zawroty głowy, ogólne osłabienie i ma problemy z poruszaniem się, jej chód jest niepewny. Starsza pani jest po operacji biodra i przeszła również operację serca. Korzysta z pomocy chodzika lub laski spacerowej. Mimo wieku i schorzeń jest bardzo samodzielna i stara się jak najwięcej czynności wykonywać sama. Samodzielnie korzysta z toalety (dla bezpieczeństwa nosi wkładki higieniczne), zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Z reguły nie przerywa snu opiekunki, nie ma stałej pracy nocnej na zleceniu. Podopieczna ma drobne problemy ze wzrokiem i słuchem. Trzeba się do niej zwracać głośno i wyraźnie. Starsza Pani ma 174 cm wzrostu i waży 62 kg.

Do obowiązków opiekunki należy między innymi pomoc w dbaniu o higienę osobistą starszej pani (podczas kąpieli, lub gdy korzysta z prysznica), kontrolowanie ilości przyjmowanych przez nią płynów oraz wspieranie jej w codziennych obowiązkach oraz prowadzeniu jej gospodarstwa domowego.

Seniorka jest miłą i spokojną osobą. Jest otwarta i towarzyska, chętnie spotyka się z rodziną i przyjaciółmi. W wolnej chwili lubi słuchać muzyki, czytać książki, spacerować i przebywać w swoim ogrodzie.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w jej domu z małym ogródkiem. Do swojej dyspozycji ma dwa pokoje z dostępem do Internetu oraz osobną łazienkę z toaletą.

Codzienna przerwa popołudniowa na regenerację sił + dwa razy w tygodniu do dyspozycji opiekunki dłuższy czas wolny – szczegóły najlepiej omówić z rodziną na miejscu. Na zakupy można wybrać się na rowerze lub samochodem. Większe sprawunki może również przejąć rodzina.

Wymagania wobec kandydatów

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz zdolności kulinarnych. Mile widziana pogodna, sympatyczna i odpowiedzialna osoba.

Premia Świąteczna !

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto.

Premia Świąteczna 2017


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5896.

Powrót do ofert pracy