Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1500 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Mosbach
  • Kod pocztowy: 69412 Eberbach
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opiekujemy się 92-letnią panią, która choruje na demencję i ma problemy z poruszaniem się. Jej chód jest niepewny, chwiejny. Poruszając się po mieszkaniu i na zewnątrz korzysta z pomocy chodzika. Wymaga niewielkiego wsparcia podczas wstawania i siadania. Wystarczy jej podać rękę, asekurować. Jest drobnej budowy ciała – ma 155 cm wzrostu i waży 53 kg. Seniorka wymaga pomocy podczas dbania o higienę osobistą, podczas ubierania, korzystania z  toalety, zmiany pieluchomajtek i różnych codziennych czynności. Pani wstaje raz w ciągu nocy (zazwyczaj o stałej porze). Wystarczy pomóc jej podczas korzystania z toalety i zaprowadzić z powrotem do łóżka.

Podopieczna jest bardzo otwartą i rozmowną osobą. Lubi spacery, gry planszowe. Chętnie odwiedza znajomych oraz przyjmuje rodzinę i przyjaciół w domu.

Dla opiekunki przygotowano pokój (umeblowany i dobrze wyposażony) w domu seniorki. Jest również osobna łazienka i toaleta dla opiekunki. Na miejscu jest samochód, który znacznie ułatwi pracę na miejscu – robienie zakupów, wyjazdy do lekarza, dentysty itp. W czasie wolnym można wybrać się na wycieczkę rowerową lub spacer po okolicy.

Z podopieczną mieszka jej mąż, który jest osobą całkowicie samodzielną i do tej pory nie wymagał opieki. Należy mu jedynie przypominać o regularnym zażywaniu leków. Jest bardzo spokojną, bezkonfliktową i małomówną osobą.

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Mile widziana osoba, która nie pali papierosów.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6380.

Powrót do ofert pracy