Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1550 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Heilbronn
  • Kod pocztowy: 71543
  • Długość zlecenia: 6-8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Praca w opiece blisko Heilbronn

Praca w domu u małżeństwa – pani całkowicie sprawna, podzielone obowiązki, współpraca przebiega bez zarzutu, dajemy na to naszą gwarancję! 

Opis podopiecznego

Pan w wieku 93 lat, średniego wzrostu, normalnej postury ciała. Pan przebył kilka lekkich udarów i jest tzw. Macumarpatient – bierze leki przeciwzakrzepowe. Jest osobą bardzo słabo słysząca,nawet po założeniu aparatu słuchowego,  nie widzi bez okularów, mówi bardzo niewyraźnie. Porusza się powolutku ale samodzielnie. Utrudniony kontakt logiczny, pan żyje trochę we własnym świecie. Nie lubi przebierania i mycia się (charakterystyczny objaw przy procesach otępienia starczego). Trzeba go długo i spokojnie namawiać do tego aby pozwolił się obmyć „lapką”, przebrać, zmienić pieluchomajtki. Ma duże zaufanie do żony i jak ona go przekona, opiekunka może wykonać niezbędne czynności.

Nie ma specjalnej diety. Najczęściej schodzi tylko na posiłki a potem wraca do łóżka i drzemie.

Starsza pani

Ma również swoje lata, schorzenia to głównie ubytek słuchu (ma aparat), męczliwość wynikająca z wieku.  Jest w pełni samowystarczalna, nie potrzebuje żadnej osobistej pomocy od opiekunki. Chce pozostać samodzielna i może być samodzielna. Jest bardzo kontaktową, bystrą osobą, nie ma żadnych problemów w komunikacji międzyludzkiej. Fajna, starsza pani.

Organizacja pracy

Podstawowe posiłki – śniadanie, kolację i podwieczorek przygotowuje opiekunka, obiady gotuje podopieczna (smacznie, czysto). Zakupy robi częściowo opiekunka (można jechać rowerem, samochodem – automatyczna skrzynia biegów!), częściowo dodatkowa pomoc domowa, która przychodzi 1-2 w tygodniu. Rzeźnik, piekarnia, Penny i inne sklepy są na miejscu. Oprócz pomocy domowej,  1x w tygodniu przychodzi pani do sprzątania. Czas wolny bardzo dobrze zorganizowany. Noce przespane. Blisko domu kościół katolicki.

Zakwaterowanie

Piękny, zadbany dom wolnostojący z dużym ogrodem. Dla opiekunki osobny pokój z własną łazienką i WC. Dostęp do Internetu przez WiFI. Nie ma tanich połączeń na telefony stacjonarne do Polski, korzystanie z telefonu stacjonarnego tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Informacje dodatkowe od opiekunki na miejscu

Naprawdę nie ma tu dużo pracy, właściwie to sama szukam sobie zajęcia – wychodzę do ogrodu, lubię to. Oferuję pomoc przy gotowaniu. Cała rodzina to bardzo mili i otwarci ludzie. Starsi państwo mają kilkoro dzieci, są bardzo wykształcone, odwiedzają rodziców ale mają dla nich mało czasu – pracują. Polecam to miejsce!

Kogo zapraszamy do aplikowania?

Przyjazne, kulturalne osoby, które potrafią spokojnie i cierpliwie pomóc w niezbędnym zakresie wiekowemu seniorowi i potrafią współpracować. Wymagane jest prawo jazdy (samochód z automatyczną skrzynią biegów). Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym jest warunkiem koniecznym. Dobre miejsce pracy nie tylko dla bardzo doświadczonych opiekunek ale również dla nauczycielek jako praca na wakacje. Do podanej stawki można uzyskać naszą premię letnią – warunki

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania związane z ta ofertą – zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego we wszystkich Oddziałach ale najwięcej o tej ofercie pracy wie Pani Ewa z oddziału we Wschowie – ul. Kuśnierska 4, 67-400 Wschowa, Tel. +48 65 520 47 18

Zapraszamy także do aplikowania przez formularz:


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 520 47 18 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7324.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork