Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1150 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70376
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Od trzech lat opiekujemy się 86 letnim panem z niewydolnością nerek i lekką demencją. Starszy Pan dwa razy w tygodniu po 7 godzin przebywa na dializach, po których bywa zmęczony i resztę dnia odpoczywa. Ogólnie kładzie się dość wcześnie spać, ok godziny 20.00 jest już w łóżku. Na co dzień trzeba mu pomagać w ubieraniu się i rozbieraniu, w porannej i wieczornej toalecie, kąpiel oraz prysznic również przejmuje opiekunka. Starszy Pan chodzi samodzielnie ale jego chód jest niepewny ze względu na ogólne osłabienie. W domu jest rolator, wózek inwalidzki, podnośnik/winda nad wanną oraz krzesełko w kabinie prysznicowej. Należy go zaprowadzić do toalety pomóc usiąść i ubrać, pieluszki nosi profilaktycznie. W nocy budzi się jeden, dwa razy w celu skorzystania z toalety. Ze względu na demencję jest czasami zmieszany, zagubiony, należy do niego mówić łagodnie ale powoli i wyraźnie. To bardzo spokojny, miły i sympatyczny człowiek. Interesuje się sportem, piłką nożną i podróżami. Niedaleko podopiecznego mieszka córka z rodziną i syn. Rodzina przejmuje robienie zakupów raz na dwa tygodnie ale chętnie zabierają ze sobą opiekunkę.

Warunki bytowe opiekunki oraz organizacja pracy na miejscu.

Opiekunka zamieszkuje wspólnie z podopiecznym w mieszkaniu. Do swojej dyspozycji ma umeblowany i wyposażony pokój z dostępem do Internetu. Łazienka i toaleta są wspólne. Papierosy można palić na zewnątrz domu. Czasu wolnego jest naprawdę sporo, dwa razy w tygodniu gdy podopieczny przebywa na dializach oraz codziennie po obiedzie 2 godziny. Na miejsce najlepiej dojechać dużym autokarem , gdzie z dworca odbierze opieknkę córka podopiecznego.

Opiekunka prowadzi całe gospodarstwo domowe, gotuje posiłki  (mile widziane zdolności kulinarne), robi pranie i wychodzi na spacery z podopiecznym.

Oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. To zlecenie dla spokojnej, łagodnej i odpowiedzialnej opiekunki.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3142.

Powrót do ofert pracy