Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70193
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej,

Podopieczna jest bardzo utalentowaną osobą, studiowała na akademii sztuk pięknych, była malarka i ilustratorką. Obecnie ze względu na wiek jest bardzo osłabiona, ma niepewny chód i wymaga wsparcia w życiu codziennym. Jest sprawna intelektualnie, dobrze widzi słyszy i rozumie co się do niej mówi. Profilaktycznie nosi wkładki higieniczne, z toalety korzysta samodzielnie. Chętnie się myje, należy trochę pomóc  w porannej i wieczornej toalecie. Czasami budzi się w nocy i opiekunka musi sprawdzić co się dzieje ale nie jest to regularna praca nocna tylko w razie potrzeby. Przygotowane posiłki spożywa samodzielnie. Jest osobą spokojną, kulturalną i sympatyczną. Chętnie rozmawia, ogląda telewizję, spędza czas w towarzystwie. W wolnym czasie lubi wychodzić na spacery i do restauracji.

warunki bytowe

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój , łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Internet jest bezprzewodowy. Mieszkanie znajduje się w kamienicy. Piętro niżej mieszka syn podopiecznej, stara się codziennie odwiedzać mamę.

Czas wolny w każdy wtorek plus jeden dodatkowy dzień do ustalenia na miejscu.

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Opiekunka osób starszych na tym zleceniu powinna być osobą niepalącą, sympatyczną i poczuciem humoru .

Na miejsce najlepiej dojechać małym busikiem pod wskazany adres.

Pracuj z nami latem i zyskaj premię wakacyjną nawet do 150 EUR netto

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/nawet-150-euro-netto-premii-za-wakacje/

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 012 659 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6449.

Powrót do ofert pracy