Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1450 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Neuhausen auf den Fildern
  • Kod pocztowy: 73765
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Sprawujemy opiekę nad starszym panem po operacji wszczepienia bajpasów. Choruje na artrozę, jego chód jest chwiejny i niepewny. Korzysta z pomocy balkonika. Pan jest w dużym stopniu samodzielny. Nie wymaga pomocy podczas porannej i wieczornej toalety. Ewentualne wsparcie podczas kąpieli, lub gdy korzysta z prysznica. Nie potrzebuje pomocy podczas wstawania i siadania. Wkładki higieniczne na nietrzymanie moczu – tylko profilaktycznie. Samodzielnie korzysta z toalety. Spokojnie przesypia noce, nie budzi opiekunki. Służby medyczne pojawiają się w domu podopiecznego każdego dnia rano i przejmują zakładanie pończoch uciskowych. Raz w tygodniu rozdzielają lekarstwa. Wystarczy starszemu panu przypomnieć o zażyciu leków i nadzorować przyjmowanie płynów. Podopieczny przywiązuje dużą wagę do regularnych posiłków. Preferuje zbilansowane, pełnowartościowe dania. Do głównych zadań opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu – gotowanie, organizacja zakupów, sprzątanie, pranie, prasowanie.

Senior jest spokojną, towarzyską i sympatyczną osobą. Bardzo lubi prowadzić rozmowy, spacerować, przebywać w ogrodzie i oglądać telewizję. Opiekunka powinna być osobą, empatyczną, cierpliwą i serdeczną. Podopieczny przechodzi przez trudny okres po śmierci żony, wymaga wsparcia, podtrzymania na duchu.

Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Dla opiekunki przygotowano nie tylko osobny, umeblowany pokój. Ma do swojej dyspozycji praktycznie całe piętro z osobną łazienką i toaletą. Na zleceniu można korzystać z Internetu. Jest również rower, który przyda się podczas organizacji zakupów lub podczas korzystania z czasu wolnego – można wybrać się na wycieczkę po okolicy.

Poszukujemy opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego. Mile widziane zdolności kulinarne.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6549.

Powrót do ofert pracy