Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1500 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Esslingen
  • Kod pocztowy: 73235
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna ma 88 lat, choruje na demencję i ziarniniakowatość z zapaleniem naczyń. Choroba atakuje głównie górne drogi oddechowe, płuca i nerki. Starsza pani ma też stomię i nosi pieluchomajtki dla pewności.  W ostatnim czasie mocno podupadła na zdrowiu i trafiła do szpitala. Wymaga pomocy przy każdej czynności związanej z codzienną higieną, podczas przebierania, zmiany woreczka stomijnego, wstawania i siadania. W nocy również niezbędne jest wsparcie opiekunki/opiekuna, głównie przy korzystaniu z toalety. Seniorka nie stosuje żadnej specjalnej diety. Chętnie zjada to, co opiekun/opiekunka przyrządzi. Nie ma problemów ze wzrokiem i słuchem, natomiast bywa zdezorientowana.

Dla opiekuna/opiekunki przygotowano osobny pokój. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Na miejscu można korzystać z Internetu. Czas wolny najlepiej omówić z rodziną po przyjeździe na zlecenie.

Poszukujemy opiekunki/opiekuna, która/który zna bardzo dobrze język niemiecki oraz posiada doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Mile widziana cierpliwa i pogodna osoba, która chętnie zaopiekuje się seniorką.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6147.

Powrót do ofert pracy