Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1180 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Hamm
  • Kod pocztowy: 59073
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim jest nasza podopieczna?

Opiekujemy się 90-letnią seniorką. Pani choruje na demencję i osteoporozę. Ma drobną budowę ciała. Mimo wieku jest bardzo sprawna fizycznie. Potrafi samodzielnie się ubrać, samodzielnie korzysta z toalety i nie nosi wkładek higienicznych ani pieluszek. Nie ma problemów z nietrzymaniem moczu. Opiekunka wspiera seniorkę podczas mycia i kąpieli. Noce są spokojne. Podopieczna nie przerywa snu opiekunki. Służby medyczne przejmują podział lekarstw. Seniorce należy jedynie przypominać o zażywaniu leków i przyjmowaniu odpowiednich ilości płynów. Starsza Pani preferuje zdrową i lekką kuchnię. Lubi warzywa i ryby. Spożywa kilka mniejszych posiłków w ciągu dnia.

Podopieczna porusza się samodzielnie. Bardzo lubi długie spacery, regularnie uczęszcza na spotkania grupy modlitewnej oraz na msze i nabożeństwa w kościele. Jest spokojną, sympatyczną i towarzyską osobą.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego. Do swojej dyspozycji ma osobny, umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Jest również osobna łazienka i toaleta do dyspozycji opiekunki. Czas wolny jest dobrze uregulowany. Starsza pani nie wymaga stałej obecności opiekunki w domu. Sklepy są w pieszym zasięgu. Na miejscu jest również rower do dyspozycji opiekunki.

Oczekiwania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6394.

Powrót do ofert pracy