Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Oberstdorf
  • Kod pocztowy: 87561
  • Długość zlecenia: 6 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Naszą podopieczną jest 96-letnia Pani, która choruje na artrozę. Mimo swojego wieku jest sprawna fizycznie i psychicznie. Nie ma demencji. Porusza się samodzielnie, ewentualnie korzysta z pomocy chodzika. Poranną i wieczorną toaletę wykonuje sama. Gdy bierze prysznic lub kąpiel asekuruje ją opiekunka. Podopieczna nosi wkładki lub pieluchomajtki, które sama sobie zmienia. Nie ma problemów ze wzrokiem, ale słabo słyszy i nosi aparaty słuchowe. Starsza pani lubi towarzystwo, rozmowy, spacery i przebywanie na łonie natury. Sporo czyta. Do jej ulubionych zajęć należą również robótki ręczne – najczęściej szyje małe woreczki zapachowe wypełniane lawendą. Jest osobą zorganizowaną, lubi ład i porządek.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na miejscu

Podopieczna mieszka w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Czas wolny jest dobrze zorganizowany, a podopieczna nie wymaga stałej obecności opiekunki w domu. Łazienka i toaleta jest do wspólnego użytku. Sklepy są w pobliżu, na zakupy można wybrać się pieszo, pojechać na rowerze lub samochodem. Córka podopiecznej mieszka w pobliżu i stara się wspierać opiekunkę w jej codziennych obowiązkach. Czasami gotuje i przynosi obiady, przejmuje opiekę, gdy opiekunka wychodzi na dłuższe przerwy.

Dodatkowe informacje na temat zlecenia

Od 08.02.2018 do około 20.03.2018 podopieczna będzie przebywać z opiekunką w słynnym uzdrowiskowym mieście Oberstdorf, znanym również z konkursów w skokach narciarskich.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz czynnego prawa jazdy. Poszukujemy opiekunki, która nie pali papierosów. Mile widziana pogodna i odpowiedzialna osoba, która lubi bliski kontakt z naturą.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5424.

Powrót do ofert pracy