Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1220 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Albstadt
  • Kod pocztowy: 72461
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Opiekujemy się małżeństwem. Podopieczni są równolatkami – oboje mają 78 lat i cieszą się dobrym zdrowiem. Pan jest bardzo samodzielny. Oprócz problemów z pamięcią, nie występuje u niego żadne poważniejsze schorzenie. Senior porusza się samodzielnie, w pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne i z reguły spokojnie przesypia noce i nie wymaga pomocy opiekunki. Starsza Pani choruje na demencję, jest jednak w takim samym stopniu samodzielna, jak jej małżonek. Sama się myje, ubiera i nie potrzebuje wsparcia przy poruszaniu się. Seniorka nie ma problemów ze słuchem i komunikacją. Jej pamięć krótkotrwała jest mocno ograniczona. Trzeba jej o wielu rzeczach przypominać. Chętnie chodzi na spacery. Małżeństwo jest bardzo spokojne, miłe i niewybredne. Popołudniami chętnie grają w chińczyka albo memory, oglądają wspólnie telewizję.

Obowiązki

Do głównych zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego podopiecznych i wspieranie ich w codziennych czynnościach, towarzyszenie im podczas wizyt u lekarza, czy też spacerów.

Warunki mieszkaniowe

Opiekunka mieszka z podopiecznymi w ich domku jednorodzinnym z małym ogródkiem. Do swojej dyspozycji ma pokój z TV. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Na miejscu jest rower, którym można pojechać na zakupy lub wycieczkę w czasie wolnym. Podopieczni nie wymagają stałej opieki, dlatego codzienną przerwę popołudniową oraz dodatkowy czas wolny można spędzać poza domem. W domu podopiecznych nie wolno palić papierosów. Niestety nie ma internetu ale są tanie połączenia do Polski. Z informacji opiekunki wiemy, że rodzina organizuje opiekunce tzw. STICKA (Internet).

W bieżące obowiązki wprowadzi nową opiekunkę nasza zmienniczka, która jest na miejscu.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy  dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Mile widziana pogodna, cierpliwa i spokojna osoba, która podobnie jak podopieczni, lubi spacerować.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5511.

Powrót do ofert pracy