Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1180 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Mülheim-Ruhr
  • Kod pocztowy: 45473
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy?

Nasza podopieczna ma 87 lat. Choruje na reumatyzm i artrozę. Zdiagnozowano u niej również demencję w początkowym stadium. Nie ma problemów ze wzrokiem i słuchem. Komunikacja przebiega bez zakłóceń. Przy wzroście 158 cm waży 58 kg. Porusza się za pomocą chodzika. Jej chód jest nieco niepewny. Miewa lepsze i gorsze dni pod względem ogólnej kondycji fizycznej. Gdy dobrze się czuje, wykonuje poranną i wieczorną toaletę praktycznie samodzielnie. Opiekunka jedynie asekuruje seniorkę i służy ewentualną pomocą. Podczas kąpieli wymagane jest większe wsparcie. Seniorka ubiera i rozbiera się z pomocą opiekunki.

Nie ma pracy nocnej na zleceniu. Nawet, gdy od czasu do czasu podopieczna zbudzi się ze snu, samodzielnie korzysta z toalety i wraca do łóżka.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w jej domku jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Jest osobna łazienka i osobna toaleta dla opiekunki. Raz w miesiącu do starszej pani przyjeżdża córka, która spędza z nią kilka dni. Druga z córek mieszka w tej samej miejscowości i regularnie odwiedza matkę. Często zabiera ze sobą psa (duży, nie jest agresywny), który podczas spotkań biega głównie w ogrodzie.

Starsza pani jest właścicielem innego zwierzątka – papugi. Stara się zadbać o jej potrzeby samodzielnie. Wystarczy jedynie doglądać, czy ma pokarm, dostęp do wody i czystą klatkę.

Na zleceniu nie ma dużo pracy pod względem fizycznym. Czas wolny jest dobrze uregulowany. Codzienne przerwy popołudniowe pomiędzy 12:30, a 15:00. Dodatkowy dłuższy czas na odpoczynek i regenerację warto omówić na miejscu z rodziną.

Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można wybrać się pieszo.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Mile widziana sympatyczna i odpowiedzialna osoba, która lubi zwierzęta.

Premia Świąteczna

Premia Świąteczna za pracę w Wielki Piątek oraz Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny! 85 EURO brutto za każdy dzień. Dodatkowe 255 EURO brutto może być Twoje!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6128.

Powrót do ofert pracy