Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70619
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznej

Podopieczna jest jeszcze bardzo aktywna, ma 76 lat i jej utrapieniem jest choroba reumatyczna. W zasadzie potrzebuje raz w tygodniu pomocy przy kąpieli i codziennie przy czesaniu włosów. Nie potrafi podnieść wysoko ramion w górę. Czasami miewa problemy z utrzymanie równowagi dlatego niepewnie się porusza. Ale na co dzień funkcjonuje i radzi sobie bardzo dobrze. Rano i wieczorem sama się myje i przebiera, czasami trzeba jej podać rękę przy siadaniu lub wstawaniu ale to nie stanowi problemu ponieważ waży niewiele. Mieszkanie podopiecznej jest dostosowane do osób niesamodzielnych i niepełnosprawnych , jest wiele udogodnień.

Podopieczna nie nosi pieluszek, samodzielnie korzysta z toalety. Dobrze widzi, słyszy, nie ma problemów z pamięcią, jest w pełni sprawna intelektualnie. Nie jest wybredna, nie kręci nosem jeżeli na obiad są posiłki z mrożonek. Lubi warzywa, owoce lub sałatki sezonowe. Nie pogardzi też rybą i mięskiem.

W czasie wolnym lubi pójść na spacer lub kawiarni bądź restauracji, jednak najchętniej przebywa na tarasie. Jest miłą i sympatyczną osobą. Niedawno straciła męża ale optymizm jej nie opuszcza.

Warunki bytowe dla opiekunki

Jest ładny pokój z dostępem do Internetu, toaleta i łazienka są do wspólnego użytku. Jest sporo czasu wolnego. Sklepy są niedaleko opiekunka robi zakupy razem z podopieczną.

Papieroski można palić na zewnątrz domu.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, mile widziana opiekunka z poczuciem humoru ale niezbyt gadatliwa.

Premia wakacyjna

Jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 14 września, dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje! Jeśli przepracujesz 50 dni, to otrzymasz aż 150 EUR !

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4060.

Powrót do ofert pracy