Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Karlsruhe
  • Kod pocztowy: 76137
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opieka nad starszą Panią z demencją. Seniorka jest sprawna fizycznie, porusza się z pomocą laski spacerowej. Praktycznie wszystkie codzienne czynności wykonuje samodzielnie. Radzi sobie z higieną ciała, ubieraniem/rozbieraniem, samodzielnie korzysta z toalety. Nie wymaga wsparcia podczas siadania w fotelu, czy wstawania z łóżka. Dzień w domu podopiecznej mija bardzo spokojnie swoim stałym trybem. Po porannej toalecie nakrywa się razem stół i przygotowuje śniadanie. Po posiłku opiekun/ka zajmuje się pracami domowymi, ustala z seniorką, co przygotować na obiad i robi zakupy. Następnie wspólny obiad i przerwa popołudniowa. Po chwilach odpoczynku czas na zdrową przekąskę w postaci owoców. Po zjedzeniu słodkiej porcji witamin podopieczna i opiekun/ka wychodzą na dłuższy spacer. Po powrocie do domu zaczynamy przygotowania do kolacji. Posiłki stanowią dla podopiecznej ważny element dnia.

Seniorka zajmuje wraz z opiekunem jedno z mieszkań domu wielorodzinnego. Dla opiekuna/ki przygotowano osobny pokój z dostępem do Internetu. W mieszkaniu starszej Pani nie należy palić papierosów. Sklepy są w pieszym zasięgu. Bez problemów można zorganizować zakupy.

Od opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Poszukujemy serdecznej, pogodnej i odpowiedzialnej osoby, która będzie wspierać naszą podopieczną na co dzień i poprowadzi gospodarstwo domowe.

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 61 110 07 83 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7200.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork