Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Korschenbroich - Lüttenglehn
  • Kod pocztowy: 41352
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nasza podopieczna jest w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ze względu na zwyrodnienie plamki żółtej oka, ma problem ze wzrokiem, a po operacji kolana wystąpiły małe trudności w poruszaniu się. Pokonywanie większych odległości możliwe jest tylko ze wsparciem laski spacerowej. Seniorka nie ma problemów ze słuchem, komunikacja przebiega bez zakłóceń. Podopieczna chętnie dba o higienę osobistą, codzienną toaletę wykonuje samodzielnie, opiekunka/opiekun wspiera ją jedynie podczas kąpieli. Większość codziennych czynności wykonuje bez pomocy – zmiana ubrania, wstawanie i siadanie, korzystanie z toalety, zmiana wkładek higienicznych, spożywanie posiłków itp. Nie stosuje żadnej specjalnej diety. Do jej ulubionych zajęć należy słuchanie muzyki, oglądanie telewizji, odwiedzanie rodziny i przyjaciół. Chętnie wybierze się również na spacer z opiekunem/opiekunką, a przy okazji utnie sobie z nim/nią miłą pogawędkę. Seniorka nie wymaga szczególnej opieki, na tym zleceniu skupiamy się głównie na wsparciu starszej pani w codziennym funkcjonowaniu, dotrzymywaniu towarzystwa i prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Dla opiekuna/opiekunki przygotowano osobny, umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Jest również osobna łazienka i osobna toaleta do wyłącznej dyspozycji opiekunki/opiekuna. Czas wolny jest zagwarantowany – codzienna przerwa popołudniowa oraz dodatkowe dłuższe pauzy 2 razy w tygodniu. Podopieczna mieszka w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego. Jest również mały ogródek kwiatowy z trawnikiem. Zakupy organizujemy korzystając z samochodu (z automatyczną skrzynią biegów).
Poszukujemy opiekuna/opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego. Posiadanie czynnego prawa jazdy jest również niezbędne na tym zleceniu. W domu podopiecznej i w ogródku nie można palić papierosów.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6656.

Powrót do ofert pracy