Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 950 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Heilbronn
  • Kod pocztowy: 74078
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Opiekujemy się 82-letnią Panią, która choruje na demencję. Podopieczna waży 75kg i ma 168cm wzrostu. Nie ma problemów z poruszaniem się. Wymaga jednak wsparcia podczas porannej i wieczornej toalety. Prysznic lub kąpiel odbywa się pod okiem opiekunki, która asekuruje seniorkę. Podopieczna w pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Nie musi nosić wkładek higienicznych, ani pieluszek. Nie ma pracy nocnej na zleceniu. Starsza Pani nie budzi opiekunki w czasie snu.

Podopieczna jest rozmowną, aktywną i bardzo wierzącą osobą. Lubi uczestniczyć w nabożeństwach kościelnych i próbach chóru, brać udział w koncertach, wychodzić na basen, do kawiarni lub restauracji. Do ulubionych zajęć starszej pani należy również praca w ogrodzie. Mile widziana opiekunka, która będzie dzielić to zamiłowanie z podopieczną.

Przyzwyczajenia żywieniowe Seniorki

Pani preferuje kuchnię wegetariańską. Od czasu do czasu decyduje się na posiłki z dodatkiem mięsa, kiełbasy lub jajek.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy

Opiekunka mieszka z podopieczną w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego (z ogrodem warzywnym i drzewkami owocowymi). Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Dodatkowo osobna łazienka i toaleta do wyłącznego użytku opiekunki. Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można wybrać się pieszo. Na miejscu jest również rower, z którego można korzystać. Codzienna 2 godzinna przerwa popołudniowa oraz dodatkowy, dłuższy czas wolny 8h raz w tygodniu. Na piętrze mieszka córka podopiecznej, która stara się wspierać w różnych obowiązkach oraz przejmuje opiekę nad matką, gdy opiekunka korzysta z czasu wolnego.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Mile widziana otwarta, aktywna osoba, która wraz z podopieczną będzie chętnie uczestniczyć w życiu kulturalnym i towarzyskim.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5040.

Powrót do ofert pracy