Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Schönaich
  • Kod pocztowy: 71101
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Seniorka choruje na demencję, osteoporozę i miewa chroniczne bóle.  Demencja nie jest bardzo zaawansowana. Jest osobą spokoją, miłą, lubi sobie porozmawiać z opiekunką lub przez telefon z bliskimi lub znajomymi. Rzadko wychodzi z domu, porusza się z pomocą chodzika. Lubi przebywać w domu i posłuchać radia. Wymaga niewielkiej pomocy w ubieraniu i rozbieraniu się, porannej i wieczornej toalecie. Nie nosi pieluszek samodzielnie korzysta z toalety. Budzi się czasami w nocy ale nie wymaga to interwencji opiekunki. Lubi gdy opiekunka gotuje świeże posiłki.

Dobrze słyszy, mówi z dialektem. Ze względu na demencję ma problemy z pamięcią krótkotrwałą.

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka osób starszych mieszka wspólnie z podopieczną w domku jednorodzinnym z ogródkiem. Zajmuje odrębne piętro gdzie znajduje się obszerny pokój oraz toaleta i łazienka. Internet jest bezprzewodowy. Sklepy są blisko domu, na zakupy można pójść na piechotę.

Czas wolny dobrze zorganizowany, codziennie przerwa od 13.00 do 15.00. Podopieczna nie wymaga stalej obecności opiekunki w domu. Dodatkowy, dłuższy czas wolny dwa razy w tygodniu. Rodzina odwiedza seniorkę regularnie i przejmuje opiekę, gdy opiekunka odpoczywa, lub wychodzi na spacer.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. Opiekunka powinna być osobą niepalącą papierosy,  mieć łagodne usposobienie. Podopieczna nie czuje się dobrze w towarzystwie osób dominujących.

Premia wakacyjna

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/nawet-150-euro-netto-premii-za-wakacje/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6308.

Powrót do ofert pracy