Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Springe
  • Kod pocztowy: 31832
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Aktywna seniorka

Nasza podopieczna jest w pełni sprawna fizycznie. Samodzielnie wykonuje wszystkie codzienne czynności związane z higieną ciała, zmianą garderoby, korzystaniem z toalety, spożywaniem posiłków. Chodzi na spacery, jeździ na rowerze, odwiedza cmentarz, przebywa w ogrodzie, zajmuje się swoim pieskiem (rasy Labrador). Ogólnie – jest bardzo aktywna. Nie ma problemów z kontrolowaniem swoich potrzeb fizjologicznych. Spokojnie przesypia noce. Mimo demencji orientuje się w przestrzeni, samodzielnie opuszcza dom. Jej pamięć krótkotrwała jest jednak mocno ograniczona. Codziennie zdarza jej się przełożyć jakieś rzeczy, odłożyć coś w inne miejsce. Opiekun przejmuje obowiązki domowe, ale stara się aktywizować i angażować podopieczną w różne zadania np. proponuje wspólne gotowanie lub wykonanie innych drobnych prac.

Zainteresowania starszej Pani

Seniorka lubi zwierzęta, chętnie zajmuje się swoim pupilem. Pieska nie trzeba wyprowadzać na spacer. Ma duży wybieg wokół domu. W wolnych chwilach lubi pośpiewać, porozmawiać z opiekunem, przebywać w ogrodzie.

Warunki mieszkaniowe i sprawy organizacyjne

Dla opiekuna przygotowano osobny pokój z dostępem do Internetu. Na miejscu jest również rower do dyspozycji. Na zakupy można wybrać się pieszo. Czas wolny jest zagwarantowany i dobrze uregulowany. Podopieczna nie wymaga stałego nadzoru, radzi sobie, gdy opiekunka/opiekun przebywa poza domem i korzysta z przerwy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Poszukujemy osoby bez nałogu palenia tytoniu. Mile widziani serdeczni, aktywni, cierpliwi opiekunowie, którzy cenią bardziej urok małych miejscowości niż zgiełk dużych miast.

Premia Wielkanocna

Sprawna, aktywna seniorka. Łatwe zlecenie z premią Świąteczną.

Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 61 110 07 83 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6820.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork