Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1230 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Hagen
  • Kod pocztowy: 58089
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Naszą podopieczną jest 90-letnia Pani, która choruje na demencję w zaawansowanym stadium. Seniorka ma problemy z poruszaniem się. Większość czasu spędza w salonie, siedząc w fotelu przy oknie. W transferze seniorki (165 cm wzrostu/60kg) pomaga rodzina, która jest na miejscu i wspiera opiekunkę w codziennych obowiązkach. Starsza pani potrzebuje dużo spokoju i odpoczynku. Ma dobrze ustalony porządek dnia, który powinien zostać zachowany. O 8:00 pobudka i śniadanie. Następnie toaleta, zmiana pieluchomajtek i ubieranie podopiecznej. Do 10:00, czyli do czasu przybycia służb medycznych drzemka w fotelu. Obiad podawany jest o 13:00. Podopieczną trzeba karmić rozdrobnionymi, zmiksowanymi posiłkami. Dania są proste w przygotowaniu. Podawanie wszystkich posiłków powinno się odbywać w spokoju i ciszy. Seniorka je bardzo powoli, dlatego należy cierpliwie podejść do tych czynności. Wieczorną toaletę oraz zabiegi medyczne przejmują służby pielęgniarskie. Dodatkowo w tygodniu pojawiają się również terapeuci, oraz osoby, które przejmują opiekę w czasie przerw opiekunki. Nie ma pracy nocnej na zleceniu. Nie trzeba wstawać do podopiecznej w nocy.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu.

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój. Toaleta i łazienka są do wspólnego użytku. Na miejscu nie ma możliwości zainstalowania Internetu. Są za to tanie połączenia na telefony stacjonarne do Polski. Rodzina udostępnia również kartę do telefonu komórkowego na tanie połączenia międzynarodowe. Obowiązek robienia zakupów przejmuje rodzina. Istnieje również możliwość dostarczenia zakupów do domu. Czas wolny najlepiej omówić na miejscu z rodziną, która przejmuje opiekę nad starszą panią, gdy opiekunka wypoczywa.

W domu są niezbędne sprzęty i udogodnienia w postaci łóżka rehabilitacyjnego, regulowanego fotela, nakładek na toaletę, wózków inwalidzkich (z silniczkiem i bez) oraz uchwytów i poręczy dla niepełnosprawnych zamontowanych w łazience.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami demetywnymi. Mile widziana spokojna, cierpliwa, odpowiedzialna i samodzielna osoba. Poszukujemy opiekunki bez nałogów. W domu nie wolno palić papierosów.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 1562.

Powrót do ofert pracy