Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70469
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim jest osoba podopieczna ?

Starsza Pani ma 97 lat, jest po wylewie. To spokojna, drobnej budowy osoba. Ma ok.50 kg i 1,60 cm wzrostu.

Ruchowo jest w dużej mierze samodzielna tzn. pokonuje małe dystanse powoli i ostrożnie, korzysta przy tym z balkonika. Dodatkowo w domu podopiecznej są specjalne uchwyty w łazience, łóżko rehabilitacyjne, wózek inwalidzki i nakładka na toaletę. Pani potrzebuje pomocy przy czynnościach higienicznych. Nosi pieluszki a w nocy pieluchomajtki, które należy regularnie zmieniać. Noce przesypia spokojnie.

Potrzebuje również pomocy przy myciu i kąpieli. Nie potrafi też samodzielnie się ubrać. Jest sprawna intelektualnie, ma dobrą pamięć, dobrze widzi, słyszy i wyraźnie mówi. Nie ma żadnej specjalnej diety, posiłki spożywa samodzielnie.

Prowadzi regularny tryb życia. O 7.00 rano wstaje, je śniadanie, później do obiadu czyta. Od 12.00 do 14.00 ma poobiednią drzemkę. Dwa razy w tygodniu wychodzi z opiekunką na spacer. Do kawy lubi zjeść kawałek ciasta. O 17.00 je kolację , o 19.00 wieczorna kąpiel lub prysznic . Do 22.00 ogląda telewizję , później kładzie się spać.

Mieszka razem z córką w domku wielorodzinnym z ogródkiem.

 

Organizacja pracy oraz warunki bytowe opiekunki

Do obowiązków Opiekunki należy prowadzenie domu :gotowanie, utrzymanie czystości, pranie i prasowanie. W zakupach pomaga córka.

Opiekunka ma do swojej dyspozycji umeblowany pokój z toaletą i łazienką do własnego użytku. Może korzystać z telefonu. Niestety nie ma Internetu. Warto zaopatrzyć się w STIK i zabrać ze sobą laptop lub tablet. Czas wolny jest dobrze uregulowany.

Na miejsce najlepiej dojechać małym busikiem pod wskazany adres.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Powinna być doświadczona, uważna oraz pomocna.

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3071.

Powrót do ofert pracy