Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Karlsruhe
  • Kod pocztowy: 76137
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza pani ma 86 lat, od trzech sprawujemy nad nią opiekę. Najbardziej dokucza jej demencja oraz parkinson. Obydwie choroby uniemożliwiają jej samodzielne funkcjonowanie. Wymaga opieki i pomocy we wszystkich codziennych czynnościach. Począwszy od porannej toalety, ubieranie, karmienie po zakładanie pieluszek oraz korzystanie z toalety. Rano i do południa czuje się całkiem dobrze, po południu bywa niespokojna i pobudzona. Nie potrafi samodzielnie wstać, trzeba jej podać rękę, asekurować przy wstawaniu i siadaniu. Porusza się za pomocą balkonika i wózka inwalidzkiego. Mieszkanie jest wyposażone w windę przyschodową, są specjalne uchwyty w łazience. W łóżku znajduje się specjalny materac antyodleżynowy. W nocy śpi spokojnie. Z powodu demencji nie do końca wiadomo na ile ma dobry słuch, mówi niewyraźnie a jej samopoczucie uzależnione jest od dnia. Służby medyczne przygotowują lekarstwa na każdy dzień.

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka osób starszych ma własny pokój. Toaleta i łazienka są do wspólnego użytku. Czas wolny uregulowany. Sklepy są niedaleko domu. Jest dostęp do Internetu. Papierosy można palić tylko na zewnątrz domu.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, mile widziane zdolności kulinarne.

Premia Świąteczna

Premia Świąteczna za pracę w Wielki Piątek oraz Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny! 85 EURO brutto za każdy dzień. Dodatkowe 255 EURO brutto może być Twoje!

Wielkanocne premiowanie


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 532 564 208 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3887.

Powrót do ofert pracy