Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Okolice Soest
  • Kod pocztowy: 59494
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis zlecenia

Podopieczną opiekujemy się od 7 lat. Demencja, bóle kręgosłupa, osteoporoza i problemy z poruszaniem się to dolegliwości starszej Pani. Jest w pełni zdana na pomoc opiekunki. Od samego rana do wieczora należy jej towarzyszyć i pomagać we wszelkich czynnościach. Począwszy od porannej toalety, ubieranie – trzeba Panią rozebrać i ubrać, kąpiel i prysznic. W przypadku kąpieli opiekunka korzysta z pomocy podnośnika nad wanną.  Starsza Pani porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, przy wstawaniu i siadaniu należy jej podać rękę. O skorzystaniu z toalety należy seniorce przypomnieć, zaprowadzić, pomóc się rozebrać, usiąść i zadbać o higienę intymną. Pieluszki nosi profilaktycznie. W nocy czasami się przebudzi ale nie wymaga interwencji opiekunki. W domu jest zainstalowana kamera. Służby medyczne przygotowują lekarstwa dla podopiecznej, opiekuna dba o ich regularne podawanie. Przygotowane posiłki spożywa samodzielnie ale muszą być rozdrobnione. Należ dbać o regularne podawanie napojów. Ze względu na demencję ma problemy z pamięcią krótkotrwałą. Z relacji opiekunek wiemy, że seniorka jest bardzo miła i sympatyczna, nie sprawia większych trudności. Lubi spacery, rozmowy, telewizję.  Interesuje ją sport jazdy konnej.

Warunki bytowe opiekuna/ki i organizacja pracy na miejscu

Opiekun/ka zamieszkuje wspólnie z podopieczną na parterze w domu dwurodzinnym. Dla osoby, która zaopiekuje się seniorką przygotowano osobny pokój. Odrębna, dodatkowa kabina prysznicowa znajduje się w pomieszczeniu piwnicznym. W domu jest WiFi ale najlepszy sygnał jest u sąsiadki na górze, opiekunki twierdzą, że z Internetu swobodnie można korzystać. Sąsiedzi są bardzo przyjaźni (pochodzą z Polski). Na zakupy można się wybrać piechotą lub rowerem.

Czas wolny dwa razy w tygodniu po 4 godziny. W okolicy są przepiękne ścieżki rowerowe jak i piesze. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Od opiekuna/ki oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i  doświadczenia w opiece nad chorymi z demencją.

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 1815.

Powrót do ofert pracy