Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Krefeld
  • Kod pocztowy: 47802
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

81-letnia Pani, od ponad 15 lat mieszka sama. Cierpi na pogłębiającą się depresję oraz demencję. Czuje się bardzo samotna, zerwała wiele kontaktów ze swoimi znajomymi, z którym wcześniej chętnie wychodziła do kina, na koncerty. Pomimo zażywania leków zdarza jej się tzw. huśtawka emocjonalna i potrafi być absorbująca i wybredna.  Jak to ujął jej syn jest wrażliwa dlatego  w opiece nad nią najważniejsza jest cierpliwość, serdeczność, wyrozumiałość i spore, praktyczne doświadczenie w opiece nad chorym z demencją. Poza tym podopieczna jest w pełni samodzielna, nie wymaga, żadnej pielęgnacji. Samodzielnie się myje, ubiera, korzysta z toalety.

Warunki bytowe opiekunki i organizacja pracy na miejscu

To duży dom o pow. 400 m kw. ( 2 piętra) i duży ogród. Tzw. część mieszkalna przeznaczona jest dla podopiecznej i opiekunki. Znajduje się na I piętrze i wynosi 60 m kw. Tam znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka i toaleta. Jest telefon, telewizja i Internet.

Czas wolny do uzgodnienia na miejscu ale wiemy, że jest trochę kiepsko bo starszej Pani nie można zostawić samej.

Zakupy robi opiekunka w pobliskim bio markecie lub w oddalonym o 4 km supermarkecie. Tu pomocne jest prawo jazdy ale nie jest warunkiem koniecznym.

Wymagania

Opiekunka powinna być osobą bardzo dobrze zorganizowaną, która potrafi ogarnąć najmniejszy problem, porozmawiać z lekarzem, zawołać fachowca do usunięcia usterki, poprowadzić dom no i najważniejsze, zaopiekować się profesjonalnie starszą panią.

Wymagamy bardzo dobrej lub dobrej znajomości języka niemieckiego. Mile widziane prawo jazdy. Na miejsce najlepiej dojechać małym busikiem pod adres podopiecznej.  Na miejscu jest zmienniczka, która wprowadzi opiekunkę w bieżące obowiązki. To sprawdzone od wielu lat zlecenie.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4309.

Powrót do ofert pracy