Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Münster
  • Kod pocztowy: 48153
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Naszą podopieczną jest 90-letnia seniorka, która cierpi na ogólne osłabienie starcze i demencję w początkowym stadium. Bywa lekko zdezorientowana, jednak nie ma problemów z komunikacją, ma dobry wzrok i słuch. Starsza Pani choruje również na artrozę. Na co dzień porusza się za pomocą chodzika, na dłuższe spacery opiekunka zabiera ją na wózku inwalidzkim. Podopieczna waży około 60kg i ma 160cm wzrostu. Wymaga pomocy przy czynnościach związanych z higieną osobistą, przy ubieraniu i rozbieraniu, wstawaniu i siadaniu. Potrafi samodzielnie korzystać z toalety, dla pewności nosi pieluszki w ciągu dnia i zakłada je również na noc. Nie ma regularnej pracy nocnej na zleceniu. Podopieczna czasem się budzi, natomiast korzysta z krzesełka toaletowego samodzielnie i nie wymaga wsparcia ze strony opiekunki. Każdego dnia rano przychodzi personel niemieckich służb medycznych, aby założyć Pani pończochy uciskowe i rozdzielić leki. Opiekunka przypomina seniorce o zażyciu lekarstw w południe oraz wieczorem. Podopieczna nie stosuje żadnej specjalnej diety. Należy jednak zwrócić uwagę na to, aby przyjmowała odpowiednią ilość płynów.

W domu znajdują się sprzęty, które ułatwiają pracę – łóżko rehabilitacyjne, nakładka na toaletę, chodzik, wózek inwalidzki oraz krzesełko toaletowe.

Seniorka lubi spacerować, przebywać w swoim ogrodzie, oglądać telewizję, spotykać się i rozmawiać z rodziną oraz przyjaciółmi.

Warunki mieszkaniowe oraz organizacja pracy na zleceniu

Opiekunka mieszka w domu podopiecznej. Jest to dom jednorodzinny z małym ogródkiem kwiatowym. Do swojej dyspozycji ma 2 umeblowane pokoje z TV na pierwszym piętrze. Jest osobna łazienka i toaleta. Opiekunka może korzystać z Internetu (WiFi).

Codzienna przerwa popołudniowa trwa od 13:00 do 15:00. Dodatkowy czas wolny można omówić na miejscu z rodziną. Podopieczna nie wymaga stałego nadzoru, a rodzina która mieszka w pobliżu przejmuje opiekę, gdy opiekunka korzysta z  dłuższej przerwy.

Wymagania wobec kandydatów

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Dodatkowym atutem będą zdolności kulinarne oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

Premia Świąteczna 2017


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4356.

Powrót do ofert pracy