Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70174
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznej

Miła, spokojna i inteligentna Pani, tak mówią o seniorce nasze opiekunki, pracujące na tym zleceniu.

Pomimo wielu schorzeń – choroba serca, cukrzyca typu 2, choroba nerek, pani jest pogodzona ze swoim stanem zdrowia. Bywa często osłabiona i zmęczona. Jest małomówna i wycofana. Niechętnie wychodzi z domu na spacery, czuje się niepewnie, wstydzi się korzystać z wózka inwalidzkiego. Większość czasu, przy ładnej pogodzie spędza na tarasie. Podopieczna dużo czynności wykonuje sama ale opiekunka powinna dopilnować i pomagać przy porannej i wieczornej toalecie i ubieraniu. Z toalety też korzysta samodzielnie a pieluszki nosi profilaktycznie. Jest na diecie bezglutenowej, należy zwracać uwagę aby produkty były wolne od glutenu albo o niskim indeksie, w przeciwnym razie seniorce grożą biegunki i osłabienie organizmu. Na co dzień przyjmuje insulinę.

Noce są spokojne, podopieczna budzi się ale nie woła opiekunki, włącza sobie telewizor.

Poza tym większość czasu spędza sama, nie ma szczególnych zainteresowań, czyta gazety lub ogląda telewizję.

Mieszka z synem, który zajmuje parter, opiekuje się mamą gdy opiekuna ma czas wolny. Syn pomaga też w zakupach tych większych i mniejszych.

Warunki mieszkaniowe

Opiekunka osób starszych ma do własnej dyspozycji pokój oraz zaplecze sanitarne. Czas wolny uregulowany, to mała miejscowość dlatego nie ma specjalnie gdzie pójść. Warto na to zlecenie zabrać ze sobą ciekawą lekturę lub jakieś ręczne robótki. Na rowerze można pojeździć ale teren jest trudny – są górki i pagórki.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, papierosy można palić na zewnątrz. Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami z cukrzycą.

Premia wakacyjna

Jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 14 września, dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje! Jeśli przepracujesz 50 dni, to otrzymasz aż 150 EUR !

Nawet 150 EURO NETTO premii za pracę w wakacje – ruszamy z naszą wakacyjną akcją!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5270.

Powrót do ofert pracy