Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1150 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Konstanz
  • Kod pocztowy: 78467
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opiekę sprawujemy nad

starszą 91 – letnią Panią. Nie ma żadnej konkretnej choroby, jest ogólnie osłabiona. W tym roku w styczniu przewróciła się, przebywała jakiś czas w szpialu. Teraz trochę niepewnie się porusza, ma chwiejny chód. Korzysta z balkonika. Przy wstawaniu trzeba Pani podać ręke.

Potrafi się sama rozebrać i ubrać. Niechętnie się myje, trzeba jej pomóc w porannej, wieczornej toalecie oraz kapieli. W łazience są specjalne uchwyty.

Pani nie nosi pieluszek, jedynie wkładki higieniczne i to profilaktycznie. Przy skorzystaniu z toalety należy jej pomóc w ubraniu się.

W nocy się budzi do dwóch razy ale nie jest wymagana obecność opiekunki. Wszystkie przygotowane posiłki spożywa samodzielnie. Jest w pełni sprawna intelektualnie, nie ma problemów z pamięcią, mową, słuchem i wzrokiem.

To spokojna, miła osoba. Lubi rozmawiać przez telefon, oglądać telewizję oraz czytać. Mieszka sama w domku jednorodzinnym z ogródkiem, na codzień pomocni są sąsiedzi. Ma dwoch synów, jeden z nich odwiedza podopieczną co 4 tygodnie a drugi co 14 dni.

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka zamieszkuje wspólnie z podopieczną. Przygotowany został dla niej pokój, wyposażony min. w szafę, łóżko. Jest dostęp do Internetu, można korzystać z telefonu. Zarówno toaleta jak i łazienka są do wspólnego użytku.

Czas wolny jest uregulowany, codziennie od 12.30 do 14.00. Sklepy są w pobliżu ale sąsiedzi pomagają w dostarczaniu zakupów. Na miejscu jest rower.

Opiekunka gotuje posiłki ale powinna angażować w to podopieczną, ktora może wykonać proste czynności, obrać, pokroić warzywa czy owoce lub nakryć stół.

Na miejsce najlepiej dojechać dużym autokarem np. do KONSTANZ skąd odbierze opiekunkę syn starszej Pani.

Wymagania

Od opiekunki rodzina wymaga dobrej znajomości języka niemieckiego. Powinna być osobą spokojną, powściągliwą oraz sympatyczną ,miłą oraz godną zaufania. Bardzo ważne !! zlecenie tylko i wyłącznie dla osób niepalących !

Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 31 sierpnia, a dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje!

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5471.

Powrót do ofert pracy