Szczegóły ogłoszenia

 • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
 • Termin rozpoczęcia zlecenia:
 • Miejsce pracy: Sulz
 • Kod pocztowy: 72172
 • Długość zlecenia: 8 tygodni
 • Dostęp do Internetu: nie
 • Sklepy w pobliżu: tak
 • Płeć podopiecznego: kobieta
 • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy

W gospodarstwie domowym mieszka para małżeńska, Pani 90 lat i jej małżonek. Obydwoje prawie nie mówią po niemiecku. Rozmawiają jedynie po francusku lub włosku. Córka podopiecznych zobowiązała się do pomocy w tłumaczeniu rozmów między opiekunem a rodzicami. Starsza Pani jest pomimo swojego sędziwego wieku sprawna fizycznie. Samodzielnie się myje i ubiera. Ze względu na brak odruchu połykania tzw. kein schluck reflex, posiłki powinny być albo zmiksowane albo bardzo drobno pokrojone. Wszystkie płyny przyjmuje ze specjalnego kubeczka z ustnikiem. Przez problemy z połykaniem bardzo mało mówi. Jest też prawie niewidoma , ma degenerację plamki żółtej, widzi zaledwie 10%. Noce przesypia spokojnie. Nie nosi pieluszek wszystkie swoje potrzeby fizjologiczne załatwia w toalecie. Choroba spowodowała, że jest często poddenerwowana i niespokojna. Chętnie wychodzi na spacery, lubi rozmowy i porządek w domu.

Jej mąż jest w pełni sprawny, do niedawna sam opiekował się żoną. Lubi gotować, szczególnie potrawy kuchni francuskiej i włoskiej. Pomaga w robieniu zakupów.

Obydwoje państwo pływają codziennie w basenie, który znajduje się na terenie ich posesji.

Warunki bytowe dla opiekuna

Opiekun ma do swojej dyspozycji pokój w wyremontowanym domu z ogródkiem. W domu jest basen .Toaleta i łazienka są do wspólnego użytku. Czas wolny od 13.00 do 15.00. Nie można palić papierosów. W domu są dwa samochody, z których można skorzystać jadąc na zakupy lub w czasie wolnym.

Trzy razy w tygodniu przychodzi do sprzątania pomoc domowa. Do podopiecznych przychodzi również regularnie masażysta i fryzjer. Córka podopiecznych mieszka w tej samej miejscowości ale jest bardzo zapracowana i często bywa w trasie.

Od opiekunka wymagamy:

 

 • dobrej znajomości języka niemieckiego
 • dodatkowo mile widziana znajomości języka francuskiego lub włoskiego
 • osoba niepaląca papierosy – warunek konieczny !
 • prawo jazdy i umiejęność prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów – mile widziane
 • osoba wesoła, cierpliwa i punkualna

 

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5871.

Powrót do ofert pracy