Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1150 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Kerpen-Buir
  • Kod pocztowy: 50170
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza Pani ma początki demencji Jest jeszcze dobrze zorientowana w czasie i przestrzeni, nie jest agresywna i nie ma tendencji do uciekania. Jej nastrój waha się w zależności od samopoczucia danego dnia. Dobrze widzi i słyszy oraz rozumie co się do niej mówi. Po urazie kręgosłupa miewa bóle pleców i niepewnie się porusza, w domu jest chodzik, z którego korzysta. Ma 85 lat, 60 kg i 155 cm wzrostu. To spokojna osoba, trochę depresyjna. Do południa, codziennie wybiera się sama na spacer na cmentarz. Jest pobożna lubi chodzić do kościoła. Chętnie czyta, śpiewa, słucha muzyki i rozmawia przez telefon.

Potrzebuje pomocy podczas porannej i wieczornej higieny ciała. Samodzielnie korzysta z toalety, wkładki nosi profilaktycznie. Noce przesypia spokojnie, czasami się przebudzi, ale nie wymaga to interwencji opiekunki. Lubi lekkie, proste posiłki. Preferuje gotowanie na parze – warzywa, mięso i rybę.

Organizacja pracy na miejscu, warunki mieszkaniowe oraz wymagania

Opiekunka ma dobrze rozplanowany  i zorganizowany dzień. Starsza pani wstaje około 6.00 rano, trzeba jej podać lekarstwa i kawę. Od 7:00 do 8:00 Pani wraca na godzinną drzemkę do łóżka. Krótko po 8:00 pobudka, śniadanie, poranna toaleta. Około 10:00 starsza Pani wybiera się na spacer. Obiad przygotowuje się na 12:00. Od 13:00 do 15:00 opiekunka ma czas wolny, może odpocząć na spacerze lub np. wybrać się rowerem na przejażdżkę.  16:00 – oglądanie telewizji z podopieczną, rozmowa. Około 18:00 podaje się kolację. Opiekunka powinna przygotować dodatkowo małe przekąski, starsza pani lubi podjadać w nocy. O 22.00 idzie spać.

Opiekunka ma do swojej dyspozycji duży pokój z dostępem do Internetu oraz telewizorem z polskimi kanałami. Jest osobna łazienka i toaleta. Koło domu jest duży ogród, ale opiekunka nie musi się nim zajmować.

Sklepy są w pobliżu. Można pojechać rowerem lub załatwić większe sprawunki z kimś z rodziny.

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. W domu nie można palić papierosów. Mile widziane doświadczenie z pacjentami chorymi na demencję.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5332.

Powrót do ofert pracy