Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1230 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Geislingen an der Steige
  • Kod pocztowy: 73312
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis oferty pracy w opiece w Niemczech

Opiekujemy się 91-letnią Seniorką. To spokojne zlecenie, bez dźwigania. Podopieczna jest drobniutką osobą, waży 45 kg i ma zaledwie 140 cm wzrostu. Jest osłabiona, traci równowagę  z tego też powodu jej chód jest niepewny. Często się potyka i upada. Zdarzały się również uderzenia w głowę, co pogarszało jej stan zdrowotny. Wymaga wsparcia we wszystkich czynnościach – myciu, kąpieli, rozbieraniu, ubieraniu. Trzeba jej towarzyszyć podczas poruszania się po domu lub na zewnątrz. Oczywiście w mieszkaniu podopiecznej jest balkonik, wózek inwalidzki, specjalistyczne łóżko, winda nad wanną, winda przyschodowa, specjalne uchwyty i nakładka na toaletę w łazience. Nosi pieluszki, ale gdy jej się na czas przypomni to z niewielką pomocą korzysta z toalety i załatwia swoje potrzeby fizjologiczne. Noce przesypia spokojnie. Dobrze widzi i słyszy, czasami jest zmieszana, to efekt początków demencji. Ma bardzo łagodne i życzliwe usposobienie. Starsza Pani lubi zwierzęta, spacery, pooglądać telewizję, posłuchać muzyki i porozmawiać.

Warunki mieszkaniowe dla opiekunki i czas wolny

Opiekunka zamieszkuje wspólnie z podopieczną w domku jednorodzinnym. Zajmuje niewielki pokój wyposażony w łóżko, szafę, stół, fotel, telewizor, a nawet urządzenie do ćwiczeń. Ma własną łazienkę i toaletę. Jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. W domku mieszka jeden pupil – kot. Do sklepów na większe zakupy można podjechać samochodem, po mniejsze iść piechotą. W tym samym domu na piętrze mieszka córka z mężem, to ona przygotowuje obiady. Bardzo dbają o mamę, są wobec niej bardzo życzliwi.

Opiekunka może palić papierosy ale tylko na zewnątrz domu. Czas wolny jest uregulowany. Codziennie od 13.30 do 15.30 oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny. W wolnym czasie rodzina podopiecznej proponuje zwiedzenie miasta, spacer czy jogging. W okolicy jest też kryty basen.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego, prawa jazdy, doświadczenia w opiece nad seniorami oraz sporej dawki empatii.

Premia Świąteczna !

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto.

Premia Świąteczna 2017


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5384.

Powrót do ofert pracy