Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1270 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Sulz am Neckar
  • Kod pocztowy: 72172
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna

Opieki wymaga 93-letnia seniorka. Pani choruje na demencję, choroba postępuje. Bywa zdezorientowana i ma problemy z pamięcią krótkotrwałą. Czasami występują trudności w porozumiewaniu się. Trzęsą się jej ręce, czasami się zakrztusza. Wszystko jest zależne od kondycji danego dnia. Pani ma problemy z biodrami. Nie potrafi samodzielnie wstać i usiąść. Potrzebuje wsparcia. W domu znajdują się sprzęty, które umożliwiają jej codzienne funkcjonowanie i ułatwiają pracę opiekunce. Jest chodzik, wózek inwalidzki, łóżko rehabilitacyjne, regulowany fotel, krzesełko toaletowe i podnośnik do wanny. Podopieczna nie kontroluje swoich potrzeb fizjologicznych. Nosi pieluszkomajtki. Czasami pojawiają się biegunki, wtedy starsza pani przyjmuje dodatkowe leki, które je łagodzą. Noce są spokojne. Nie trzeba wstawać, bo seniorka spokojnie je przesypia. Poranną toaletę przejmują służby medyczne. Pielęgniarze wykonują również kąpiele. Posiłki dla podopiecznej kroimy na mniejsze kawałki, aby nie wystąpiły problemy z przełykaniem. Czasami trzeba karmić seniorkę, gdy nie chce samodzielnie jeść.

Dla opiekunki przygotowano osobny pokój z dostępem do Internetu. Jest również osobna łazienka i toaleta dla opiekunki. Czas wolny jest dobrze uregulowany. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Dom jest zadbany i czysty.

Z podopieczną i jej rodziną współpracujemy od dłuższego czasu. To spokojne, sprawdzone zlecenie.

Od opiekunki oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi.

Premia wakacyjna

Jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 14 września, dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje! Jeśli przepracujesz 50 dni, to otrzymasz aż 150 EUR !


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3262.

Powrót do ofert pracy