Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Hilden
  • Kod pocztowy: 40723
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy ?

starszą, 89 letnią Panią z polskimi korzeniami -pochodzi ze Świnoujścia. Co prawda nie mówi już po polsku ale zdarza jej się powiedzieć pojedyncze słowa lub zaśpiewać urywek piosenki. To bardzo pogodna, sympatyczna osoba. Ze względu na przebyty wylew jest osłabiona , niepewnie się porusza, ma artrozę. Za wszelka cenę chce zachować jednak samodzielność. Z informacji opiekunki obecnej na zleceniu wiemy, że trzeba jej pomagac w ubieraniu, rozbieraniu i myciu. Podopieczna nosi pieluchomajtki, które sama sobie zmienia. W ciagu dnia zazwyczaj korzysta z toalety. Obok łóżka podopiecznej jest krzeselko toaletowe. W nocy  wstaje sama i korzysta z niego. Nie potrzebuje pomocy opiekunki. Pani przez długi czas, kilka lat nie wychodziła z domu, obecnej opiekunce udało się ją przekonać i wychodzi na krótkie spacery do parku z balkonikiem lub na zakupy na wózku inwalidzkim.

Dzień jest idealnie zaplanowany:

– 7:30 – 8:00 – pobudka ,codzienny prysznic , później śniadanie
–  służby medyczne przychodzą do podawania lekarstw
– spacer do parku
– prace domowe, zakupy
– 12:00 – 12:30 obiad
– 13:00 – 15:00 czas wolny dla opiekunki
– 15:00 – kawa, ciasto, przebywanie na tarasie przy ladnej pogodzie
– ponownie służby medyczne przychodzą do podawania lekarstw
– 18:00 kolacja
– 19:00 seriale
– po 20:00 wieczorna toaleta,trzeba jej pomóc  w założeniu koszuli nocnej lub położeniu sie spać oraz podać krople do oczu

Nie ma żadnej diety, ma apetyt i chętnie je polskie potrawy. Lubi rozwiązywać krzyżowki, czytać gazety i posłuchać muzyki.

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka mieszka z podopieczną w domu dwurodzinnym na pietrze. Ma do swojej dyspozycji pokój z dużym łóżkiem. Niedaleko mieszkania jest centrum miasta i kościół. Czas wolny dobrze uregulowany – można się wybrać na basen. Na parterze mieszka wlaścicielka mieszkania, 36 letnia kobieta, bardzo sympatyczna i pomocna w każdej sprawie . Jest dostęp do Internetu. Jest też  spory budżet na zakupy ale oczywiście trzeba się rozliczać z rodziną na podstawie paragonów. Na miejsce najlepiej dojechać dużym autokarem, z dworca odbierze opieknkę ktoś z rodziny.

Oczekiwania

To zlecenie dla osoby niepalącej papierosy z dobrym niemieckim, mile widziane prawo jazdy i zdolności kulinarne.

Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 31 sierpnia, a dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3474.

Powrót do ofert pracy