Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1260 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70188
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej,

 

Starszy Pan ma 95 lat, 1,80 cm wzrostu i 70 kg. Nie ma konkretnych schorzeń, jest słaby, trudno mu się poruszać, ma zawroty głowy oraz niewielkie problemy z pamięcią.

Ze względu na ograniczenia ruchowe w łazience zainstalowano windę nad wanną ułatwiającą kąpiel, specjalne uchwyty oraz nadstawkę nad toaletę. Krótkie dystanse pokonuje przy pomocy balkonika. Nie potrafi się samodzielnie umyć i rozebrać ani ubrać. Trzeba podawać rękę przy wstawaniu i siadaniu. Ostatnio jego stan się pogorszył. Ma problemy z oddawaniem moczu, przewidziany jest zabieg. Na chwilę obecną korzysta z tzw. kaczki i basenu. Do starszego Pana regularnie przychodzi Pflegedienst (służba medyczna), przygotowują lekarstwa, dbają o higienę osobistą. W nocy czasami się budzi ze względu na konieczność skorzystania z toalety.

Posiłki spożywa samodzielnie, nie lubi ziemniaków i mięsa, należy dopilnować aby Pan przyjmował należytą ilość płynów. Źle widzi i słyszy, trzeba mówić głośno i wyraźnie.

To miły , spokojny i łagodny Pan lubi czytać oraz oglądać telewizję, kiedyś pracował na kolei.

Oczekiwania wobec opiekunki/ opiekuna

Od opiekunki /opiekuna oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi..

 

Warunki bytowe, organizacja pracy

Opiekunka/Opiekun ma do dyspozycji duży, jasny pokój z balkonem. Łazienka oraz toaleta są do wspólnego użytku. Jest Internet (stick) . Ze zrobieniem zakupów nie ma problemu. Stuttgart to duże miasto, sklepy są na każdym rogu. Można pójść piechotą. Najbliższy sklep Rewe-Markt jest w odległości 100m. Czas wolny uregulowany. Zaraz pod blokiem jest przystanek autobusowy i tramwajowy. W domu nie można palić papierosów.

Opiekunka/ opiekun prowadzą całe gospodarstwo domowe. Gotuje, prasuje, pierze pranie, sprząta i załatwia bieżące sprawunki.

Premia świąteczna Wielkanoc 2017

Jeżeli zdecydujesz się na pracę z CareWork w Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, za każdy z tych dni otrzymasz specjalny dodatek wielkanocny w wysokości 85 EUR. Łącznie daje to w sumie dodatkowe 255 EUR brutto za pracę w czasie wskazanych wyżej trzech świątecznych dni

 

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4739.

Powrót do ofert pracy