Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Kirchheim unter Teck
  • Kod pocztowy: 73274
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opieka nad małżeństwem

Podopieczny ma 89 lat i jest osobą leżącą. Choruje na ogólne osłabienie wieku starczego i ma chroniczne bóle kręgosłupa. Praktycznie nie wstaje z łóżka, wszystkie czynności pielęgnacyjne związane z zachowaniem higieny, zmianą ubrania oraz udrażnianiem i wymianą cewnika wykonują służby medyczne. Ze względu na problemy z uzębieniem, opiekun powinien przygotowywać posiłki w taki sposób, aby senior mógł je łatwo spożyć. Najlepiej sprawdzają się miękkie produkty, oraz odpowiednio przyrządzone dania – zmiksowane, rozdrobnione.

Podopieczni są równolatkami, jednak żona podopiecznego jest w lepszej kondycji fizycznej. Porusza się samodzielnie, należy ją wspierać, gdy siada/wstaje z fotela lub łóżka. Jej chód jest raczej chwiejny i niepewny. Jest mocno zgarbiona. Seniorka samodzielnie korzysta z toalety. Nie ma problemów z nietrzymaniem moczu. Opiekun/ka wspiera ją rano i wieczorem przy myciu i ubieraniu.

Seniorzy są bardzo spokojni i raczej małomówni. Nie mają konkretnych zainteresowań, dlatego warto spróbować ich czymś zaciekawić i zmotywować do wspólnych zajęć np. czytania gazet, przeglądnięcia książek, albumów ze zdjęciami, pooglądania telewizji lub poprowadzenia miłej rozmowy przy filiżance kawy lub herbaty.

Opiekun/ka zajmuje wraz z podopiecznymi jedno z mieszkań domu wielorodzinnego. Przygotowano i umeblowano osobny pokój z dostępem do Internetu. Czas wolny najlepiej omówić na miejscu z rodziną. Córki przejmują opiekę nad rodzicami, gdy opiekun/ka korzysta z przerwy.

Od kandydatów oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi.

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6974.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork