Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1000 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Herne
  • Kod pocztowy: 44627
  • Długość zlecenia: 6-8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim jest osoba, którą się opiekujemy?

Naszą podopieczną jest 70-letnia pani, która choruje na demencję (średnio-zaawansowane stadium, brak agresji lub tendencji do ucieczek, ograniczenie pamięci krótkotrwałej, schorzenie postępuje). Ma problemy z porozumiewaniem się – nie potrafi znaleźć odpowiednich słów, żeby się komunikować i wyrazić swoje potrzeby. Często przekłada różne przedmioty, pozostawia je w innych miejscach niż znajdowały się wcześniej. Nie ma poczucia czasu i nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować na co dzień. Jest spokojną, ciepłą i serdeczną osobą do tego skromną i niewymagającą.

To idealne zlecenie dla opiekunki, która ma spore doświadczenie w opiece nad osobami z demencją. Starsza pani wymaga wsparcia w codziennych czynnościach, ustrukturyzowanego porządku dnia. Należy ją angażować w obowiązki domowe, znaleźć zajęcia, które będzie w stanie wykonać samodzielnie lub z pomocą opiekunki. Drobne prace, aktywizacja i motywacja do wykonywania wspólnych zadań sprawią, że będzie czuła się potrzebna.

Podopieczna porusza się samodzielnie. Ma 162 cm wzrostu i waży 60 kg. Ma problemy ze wzrokiem – nosi okulary, a ze względu na słaby słuch korzysta z aparatów słuchowych. Nie ma pracy nocnej na zleceniu. Podopieczna z reguły spokojnie przesypia całą noc. Nie stosuje żadnej specjalnej diety. Posiłki potrafi spożyć samodzielnie.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego. Do swojej dyspozycji ma osobny pokój z dostępem do Internetu. Toaleta i łazienka jest wspólna. Na miejscu jest również rower. W czasie popołudniowych przerw można wybrać się na przejażdżkę po okolicy. Sklepy są w pobliżu. Na bieżące zakupy można wybrać się również bez problemów pieszo. Do organizacji większych sprawunków przyda się rower. Na miejscu jest rodzina podopiecznej, która chętnie wspiera opiekunkę w razie potrzeby.

Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami z demencją. Mile widziana cierpliwa, odpowiedzialna i spokojna osoba.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 532 564 208 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4869.

Powrót do ofert pracy