Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Siegen
  • Kod pocztowy: 57072
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis zlecenia

Sprawujemy opiekę nad 82-letnią seniorką, która choruje na demencję, niedomykalność zastawek serca, jaskrę i ma problemy z ciśnieniem. Około 10 lat temu przeszła kilka mikro-udarów, ich konsekwencje są widoczne tylko w niewielkim stopniu podczas komunikacji. Nie doszło do paraliżu. Podopieczna ze względu na osłabienie (związane z wiekiem) porusza się przy pomocy rollatorka. Wymaga lekkiej pomocy przy wstawaniu i siadaniu. Seniorkę wspieramy również podczas porannej i wieczornej toalety, dwa razy w tygodniu kąpiel przejmują służby medyczne, które każdego dnia pojawiają się, aby podać również leki. Podopieczna nosi pieluszkomajtki, samodzielnie korzysta z toalety, należy jej jedynie pomóc się ubrać. Dzień u seniorki przebiega bardzo spokojnie. Śniadanie podaje się o 8:00, obiad około 12:00, a kolację o 18:00. Dodatkowo o 15:30 czas na kawę i ciasto lub zdrową przekąskę w postaci owoców i warzyw. Jest to również okazja do prowadzenia ciekawych rozmów, pogrania w planszówki, pooglądania telewizji.

Podopieczna zajmuje jedno z mieszkań domu wielorodzinnego. Dla opiekuna przygotowano osobny pokój z dostępem do Internetu. Jest osobna łazienka, osobna toaleta, można korzystać z roweru, dobrze uregulowana codzienna przerwa, sklepy w pieszym zasięgu. Z zakupami nie ma problemów – organizuje je opiekun.

Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego.

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 504 922 687 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6988.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork