Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Quickborn
  • Kod pocztowy: 25451
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opiekujemy się 86-letnią seniorką, która latem 2017 roku przeszła lekki udar. Starsza pani jest całkowicie sprawna psychicznie, nie ma problemów z porozumiewaniem się, ma dobry słuch i wzrok. Mimo ograniczonej mobilności – nie potrafi samodzielnie wstać, wymaga wsparcia i asekuracji- potrafi w sobie wzbudzić motywację do działania, nie chce być we wszystkim wyręczana przez innych. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego (172 cm wzrostu/waga 68 kg), jednak stara się być osobą aktywną i niezależną.

Poszukujemy opiekunki, która zna dobrze język niemiecki i porozumiewa się bez problemów. Mile widziana cierpliwa i spokojna osoba, która lubi opiekować się seniorami. Podopieczna potrzebuje wsparcia podczas codziennej higieny, podczas ubierania, po skorzystaniu z toalety (ma założony cewnik). Przygotowane posiłki podajemy w taki sposób, aby seniorka nie miała problemów z jedzeniem  np. mięso kroimy na mniejsze kawałki. Do zadań opiekunki należy wspieranie podopiecznej w codziennych czynnościach oraz w prowadzeniu jej gospodarstwa domowego.

Dla opiekunki przygotowano osobny pokój. Jest również osobna łazienka i osobna toaleta. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Czas wolny jest dobrze uregulowany – codzienna przerwa popołudniowa + 2 razy w tygodniu dłuższy czas na odpoczynek. Podopieczna nie wymaga stałej obecności opiekunki. Podczas przerw można wybrać się na spacer lub wycieczkę rowerową po okolicy. Na zakupy dotrzemy pieszo lub rowerem, sklepy są w pobliżu.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 511 45 50 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6507.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork