Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1500 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70619
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis oferty

Na doświadczoną, zrównoważoną i spokojną opiekunkę czeka w Stuttgarcie starsza Pani, która choruje na osteoporozę. Jest po złamaniu obojczyka i żeber. Ma chwiejny, niepewny chód w związku z tym jest narażona na częste upadki. Do dolegliwości doszły poważne problemy z sercem, korzysta z aparatu tlenowego. Bywa zdezorientowana w czasie i przestrzeni, występują zaburzenia pamięci krótkotrwałej. Opiekę nocną oraz kąpiel przejmują służby medyczne. W codziennej porannej i wieczornej toalecie należy jej trochę pomóc. Kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, z niewielką pomocą potrafi skorzystać z toalety, a wkładki higieniczne nosi profilaktycznie. Należy zadbać, aby przygotowane posiłki były rozdrobnione, łatwe do spożycia. Przypilnować trzeba również przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów przez seniorkę. Należy do niej mówić powoli, wyraźnie i głośno. To bardzo sympatyczna osoba. Lubi oglądać telewizję, gry planszowe, śpiewać, chodzić do kościoła oraz rozmawiać. Gra pięknie na pianinie. Kiedyś ze swoim mężem grała w filharmonii.

Starsza Pani od 28 lat mieszka w luksusowym domu opieki. Z opowiadań opiekunek, wiemy, że na miejscu jest wszystko, kino, teatr, restauracje, sauny, ogrody, sklepy, bank i fryzjer. Takie mini miasteczko dla seniorów.

Pomieszczenia są dobrze dostosowane do potrzeb mieszkańców. W pokoju seniorki jest łóżko rehabilitacyjne, w łazience specjalne uchwyty, nadstawka nad toaletę, balkonik, wózek inwalidzki oraz krzesło toaletowe.

Warunki mieszkaniowe oraz organizacja pracy na miejscu

Opiekunka w ciągu dnia w wyznaczonych godzinach przebywa z podopieczną w domu opieki, a na noc wraca do oddalonego o 650 m mieszkania córki podopiecznej. Zajmuje niewielki pokój na drugim piętrze na poddaszu. Jest Internet. Łazienka i toaleta do wspólnego użytku. Opiekunka dostaje pieniądze na wyżywienie i stołuje się sama. Czas wolny jest dobrze uregulowany. Pomimo , iż starsza Pani przebywa w domu opieki to opiekunka musi zrobić swoje. Przygotować śniadania i kolacje, posprzątać, podać lekarstwa, pomóc w toalecie.

Wymagania w stosunku do opiekunki

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego jest warunkiem koniecznym na tym zleceniu. Mile widziane prawo jazdy oraz zamiłowanie do muzyki klasycznej. Opiekunka powinna być osobą łagodną, taktowną i niepalącą papierosy.

Premia Wielkanocna

Jeżeli zostaniesz na zleceniu do 26 kwietnia 2019 gwarantujemy premię w wysokości 200 EUR netto za dni świąteczne 19, 21 i 22 kwietnia.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 504 922 687 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5225.

Powrót do ofert pracy